Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki fog nyerni szerinted ma az...

Ki fog nyerni szerinted ma az Inter - Atletico Madrid BL-meccsen?

Figyelt kérdés
febr. 20. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon érdekes meccs lesz. Inter szurkoló vagyok, nagyon szép a játéka, jelenleg egyik favorit a BL címért (Real, City után de nem messze). Atletico nem rég tért át 3-5-2 formulára, tehát jóval nyitottabb a játékuk. Viszont Biztos hogy San Siroban védekezni fognak nagyon, jobban fogalmazva bunker focit fognak játszani. Hírek szerint Marcos Llorente fog kezdeni támadóként (Griezmann padozik, Morata sérült), így ez is bizonyítja, hogy bunkerezni fognak, ergo 0-0 nekik tökéletes. Viszont az biztos, hogyha Lautaroék 1-0ra fognak vezetni, akkor fog kezdődni az igazi foci és Atletico támadni fog.

Én azt fogadtam meg, hogy Atletico nem szerez gólt. Inter védekezése nagyon stabil, egyik legjobb Európában. Emellett Atletico védelmi vonala elég gyenge, Witsel jó passzokat ad, jó a labdaívelése, tipik kratív védekező középpályás kaliber, de tudjuk hogy középvédőként játszik Atleticoban, és azt is tudjuk, hogy nem jó védő, nincs meg a fizikai ereje hozzá, sokat hibázik, lassú, tehát gyenge láncszem. Lautaro-Thuram nagyon sok gondot okozhat ott.

Szóval legjobb esetben 1-0, de nem esélytelen a 0-0 is, de Atletico nem hiszem hogy fog lőni gólt.

febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a PSV-Dortmund?
febr. 20. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos tipp: döntetlen
febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok

Én kétesélyre tippeltem PSV javára, nagyon jó formája van, Dortmundnak is ugyebár. Érdekes meccs lesz, egyikük se fog merni támadni annyira, tehát védekezős meccs lesz. Itt is az első gólt tekintem döntőnek, de mivel PSV lesz otthon, így a kétesélyemet rájuk raktam.

febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddig unalmas X…
febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez bejött, nagy köszi mindenkinek! :D
febr. 20. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!