Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ferencváros vagy az Olympiacos...

Ferencváros vagy az Olympiacos jut ma tovább az EKL nyolcaddöntőjébe?

Figyelt kérdés

febr. 22. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Ferencváros
Olympiacos
11 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Én újpesti vagyok, de ma a Fradinak szurkolok.
febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Olympiacos
febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első meccsen 60p-ig jó volt a Fradi, viszont az utolsó 30p miatt azt mondom, jogos volt az egy gólos görög siker.

Ők beállhatnak bekkelni, és nagyon jók az X-re játszásban. Szerintem nem fog a Fradi továbbmenni, s ha a védelem megint gólképes lesz, és ha az első negyed órában megint van egy betli, akkor simán lehet 2-3 gólos vereség is ma.

Amit a legvalószínűbbnek érzek, az egy X ma, és görög továbblépés.

febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Olympiakos fog továbbjutni, de mindkét csapat gólt fog szerezni. A tippem 1-2, 1-3 vagy 2-3, esetleg 2-2.
febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Hétvégén az Olympiakosz 4-1-re lesimázta idegenben azt a PAOK-ot, ami szintén a Konfetti-ligában szerepel, a PAOK 5 győzelemmel és 1 döntetlennel megnyerte a csoportját, oda-vissza legyőzve az Eintracht Frankfurtot.

Semmi esélye a Fradinak.

febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Kissé offtopic, de a Belgrád - Budapest vasútvonal elvileg Észak-Macedónián keresztül Píreusz kikötőjéig menne, ha készen lenne akkor akár még a szurkolók is utazhatnának rajta.


#1-es.

Én is Újpestnek szurkolok.


Az első meccsen vannak, akik szerint Varga Barna gólját meg lehetett volna adni, mert elég határeset volt.


Inkább már az Olimpiacos az esélyesebb, de semiképp sem lefutott a meccs.

febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akik szerint az a gól adható volt nem ismerik a les fogalmát. Én néztem a meccset és az sehol nem volt határeset. Egyértelműen látható volt, hogy Varga előrébb helyezkedett, mint az ellenfél védője.
febr. 22. 12:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itthon véreznek el,lehet X lesz éppen vagy kikapnak
febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Függetlenül ettől a góltól kéne már a lesszabály frissítése mint egy falat kenyér, mert amióta bejött ez a VAR vonalazgatás, eltűnt az "egyvonal=nem les" elve, amit pont azért vezettek be hogy a védők ne állíthassák olyan könnyen lesre a csatárokat és a partjelzők is könnyebben megítélhessék a leshelyzetet.
febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

#7-es.

Akkor kénytelen vagyok azt mondani, hogy a Píreusz megérdemelten nyert azon a meccsen, pedig bízok V. Barnában.

febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!