Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kombinált tipmixben mit...

Kombinált tipmixben mit jelent a kötés?egyszerűen akárhogy próbálom nem értem.

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy ha 3/5 rakok meg akkor az azt jelenti,hogy 5-ből 3-om találatom kell legyen ahhoz,hogy nyerjek.

De ez akkor hányas kötésnek felel meg?

Normál tippmixben tudom,hogy a kötés száma megegyezik az esemény számmal,de kombinációsban mi az istent jelent?

Egyszerűen sehogy sem értem meg

Meg ha 3/5ben rakok meccset,azt hány fajta kombinációval fogják lejátsszani?

Bocsi,ha hülyeség

Illetve egy szelvenyen ha kötéssel jelolom meg,hogy kéne megjelölni?


márc. 5. 18:23
 1/1 Hellmano ***** válasza:
3/5-nél 10 darab 3-as szelód lesz, tehát nyersz, ha 3 találatot érsz el 1 szelvényeddel, ha 4-et találsz el, akkor 4 szelvényed nyer, ha mind az 5-öt, akkor 10 szelvényed nyer. Viszont arra számolj, ha feladod és 300 ft-ot jelölsz be, akkor 3000 ft-ba fog kerülni a szelvény, mivel itt 10 szelvényt adsz fel. Szóval 3/5-nél kell hoznod pár jó odds-szot, hogy ne miniusszal jöjj ki. Vegyünk egy alap példát 5-ből eltalálsz 3-at, de az odds-szok mondjuk 1.7, 2 és hozol egy döntetlent 3-ért. Ez 10.2-es odds, ami ugye épp visszahozza csak a szeló árát...szóval , hogy 3 találattal nyereséges legyél az 5-ből kell hoznod 2 döntetlent és egy jól fizető meccs nyerőt. Ha netán emellé bejön a 4. találat, akkor már plusszos vagy simán, mert 4 szeló nyer.
márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!