Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy Ferencváros-Újpest foci...

Egy Ferencváros-Újpest foci mérkőzés mennyire szokott durva lenni szurkolói szempontból?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a két tábor között a szidalmazáson kívül elő szokott fordulni, hogy összeverekednek, vagy ennél durvább dolgok is?
márc. 6. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon.

Elő.

márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem, mint ahogy a média felfúja.
márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az "őskorban" szerintem sokkal veszélyesebb volt egy meccs. A 90-es években lovasrendőrök, meg effélék mindennaposak voltak egy ilyen meccs előtt/után.
márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, elő szokott fordulni. A közelébe nem mennék ilyen meccsnek.
márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon még viszonylag korrektül mennek ezek a balhék, bár nálunk is fordultak elő késelések korábban.

De még mindig jobb a helyzet, mint a Balkánon vagy kelet-európában, ahol simán hátulról betámadnak, lesz.rva minden korrektséget.

márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Régen volt itthon is olyan futballhuliganizmus mint pl. Angliában. Emlékszem egyszer ott voltam én is egyen, vérző orral mentem haza Ultra Viola Chaos Brigade vs Green Monsters, utóbbit szegény Karsai “Hypós” Feri vezette. Mondjuk most is még sok nagydarab kopasz van a meccseken. A zsaruk a lila Dózsásokat kevésbé kalapálták…
márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Újpest szurkolóként kérdezem, hogy mi az a Ultra Viola Chaos Brigade? Ilyen nevű csoport soha nem volt Újpesten a történelemben. Ennek fuss neki újra.
márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy a Hypósnak köze nem volt a Green Monstershez. Ő a 2-es szektor vezére volt. A kettő két külön dolog.
márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Most valami 16-éves srác a B-középben a pirotechnikával úgy összeégette magát, hogy műteni kell.


[link]

márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Verekedések is minden évben vannak, meccseken petárda, pyro és egymás anyázása
ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!