Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri ma/holnap szerinted...

Ki nyeri ma/holnap szerinted az Európa Liga nyolcaddöntők első meccsét? (márc. 7.)

Figyelt kérdés

Sparta Praha -- Liverpool

Marseille -- Villarreal

Roma -- Brighton

Benfica -- Rangers

Freiburg -- West Ham

Sporting -- Atalanta

Milan -- Slavia Praha

Qarabağ -- Leverkusen


márc. 6. 10:23
 1/6 Hellmano ***** válasza:
54%
Liverpool, Marseille, Döntetlen, Benfica, Döntetlen, Atalanta, Milan, Leverkusen. (Ha hibátlan jössz egy gombóc fagyival :D).
márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Liverpool

Villareal

Brighton

Benfica

Döntetlen

Sporting

Milan

Leverkusen

márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, szerintem nem teszek mindre, inkább csak a biztosabbakra :D
márc. 6. 14:13
 4/6 Hellmano ***** válasza:
90%
#3 Ha lenne olyan, hogy biztos, akkor mindenki ebből élne :D Sokszor a legbiztosabb megy el. Amúgy durva , mivel elrakom az összes nyertes szelvényem évekre bontva. Találtam baromi régi szelókat és pont azt néztem, hogy volt egy olyan korszakom, amikor ezeket a "biztos" tippeket toltam és halomra állnak a nyertes szelvények, ezek több, mint 10 évvel ezelötti szelók. Találtam olyan szelót, amire ráraktam 10 ilyen "biztos" cuccot és mind találat. Akkor volt, hogy többször 8-8 kosármeccs pipa stb. Mai világban, ha 3-at raksz "biztosat" a szelódra, abból 1 tuti elmegy. Annyi a meglepetés és a bunda, hogy ezeket kell beérezni és akkor lehet kaszálni.
márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sztem elég csak Benfica és Milan...
márc. 6. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Liverpool

Villarreal

AS Roma

X

West Ham United

X

AC Milan

Bayer Leverkusen

márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!