Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire jó csapat a Bayer...

Mennyire jó csapat a Bayer Leverkusen, ami igen nehezen ment tovább a Qarabah ellen? Mekkora a valós különbség a West Ham és a Freiburg között?

Figyelt kérdés
Ki az erősebb az Olympiacos Pireusz vagy a Fenerbache?

#Európa Liga #Bayer Leverkusen #West Ham United FC #PAE Olimbiakósz SZFP #Qarabağ FK
márc. 15. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

A Leverkusen jó csapat, de a Karabah ugyanolyan jó.

A különbség a West Ham és a Freiburg között 5 gól.

Az Euroliga alapszakaszban az Olympiakosz és a Fenerbahce teljesen egyformán állnak, 18 győzelem, 11 vereség.

márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De miért van az, hogy csak Londonban jott ki ez a nagy különbség a két csapat között, Freiburgban pedig Sallaiék nyerni tudtak?

A Leverkusen eddig erősebbnek bizonyult a Bayernnél, azt gondoltam simán verik majd az azerieket, ehhez képest éppen hogy továbbmentek, a nagy labdabirtoklásukat csak meccs végén sikerült gólra váltani.

Eddig Xabi Alonso csapatát döntőre esélyesnek tartottam, de a West Ham ellen fel kell kötniük a nadrágot.


A meccseket sajnos nem tudtam megnézni, csak statisztikákat néztem, ami nem árul ell mindent.

márc. 15. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A West Ham a csoportmeccsekkel együtt összesen négyszer játszott idén a Freiburggal és háromszor legyőzte, kijött bőven a különbség.
márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!