Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak én utálom a magyar...

Csak én utálom a magyar válogatottat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy erős kifejezés, de annyira túlértékeli őket idehaza mindenki, hogy az már szánalmas. Ha meglátok egy cikket Szoboszlairól, vagy ha csak egy képet, már borsódzik a szőr a hátamon.

márc. 31. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Valószínű igen,most népszerűek és kedvelik is a szurkolók.
márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem csak te utálod. Én például minden válogatott mérkőzést meg szoktam nézni és szurkolok is a magyar válogatottnak, de nem ítélem el azokat akik utálják őket. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy kivel szimpatizál vagy kivel nem.
márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyugi, nem csak te…
márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozom...
ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
45%
Az egy dolog, hogy utálod de mégis mi a f*sznak nem tartod magadban ezt a negatív véleményedet? Senki nem kötelez, hogy foglalkozz vele ha nem tetszik, negatív hatása nincs az életedre a sikereiknek. Végre egyszer sikeres újra a 14 meccse veretlen(!) válogatott a magyarok többségének örömére, erre azt látom hogy néhány gyökér itt megvitatja sorstársaival hogy mennyire utálják őket... Szánalmasak vagytok
ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
#5 Végre valaki kimondta az igazságot.
ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
"Csak én vagyok nyomorult?"
ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Itt azzal van a probléma, hogy nem tudod normálisan megindokolni (pláne nem észérvekkel) az utálatod alapját.


A magyar válogatott elmúlt sok éves ill. Szoboszlai teljesítményét abszolút jogossá teszik a kb. kizárólagosan pozitív véleményeket.


Egyetlen társadalmi csoportot ismerek, akik szisztematikusan gyűlölködnek a válogatott ellen, ezek pedig a primitív agyatlan liberók (avagy lib.sik), akik a saját politikai frusztráltságukat vetítik ki mindenre, ami akár 1 százalékban is nemzeti.


Ha te is ebbe a csoportba tartozol, akkor menthetetlen vagy és jobb ha elhagyod az országot. Ha nem ebbe tartozol, akkor van még remény számodra, csak el kellene kezdeni tájékozódni.

ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%
Igazából magadat utálod mert egy sikertelen senki vagy, anyukád pincéjében élsz, és ezt vetíted ki a magyar válogatottra, vagy másokra akik sikeresek.
ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!