Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utáljátok a magyar...

Miért utáljátok a magyar labdarúgó válogatottat?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy adófizetők pénzén élősködő, összetákolt társaság.
ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Politikai okok miatt főleg
ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Kik utálják? Ki mondta ezt kérdező? Én pont azt látom hogy 1-2 örök károgón kívül kb mindenki isteníti, telt ház a Puskában, meg már EB elődöntőt várnak sokan tőlük.
ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én elég sok kommentet olvastam már itt akik a magyar válogatott ellen szurkolnak vagy az okoz örömet nekik ha kikap a válogatott. Az ő válaszukra vagyok kíváncsi elsősorban, hogy miért ennyire ellenszenves nekik a magyar labdarúgó válogatott. Természetesen akinek nem inge az hagyja figyelmen kívül a kérdésem.
ápr. 1. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Orbán serege. Alig van benne magyar. Százmilliárdokat vernek el ra miközben romokban az egészségügy meg az oktatás. A profi dport pont az amire az àllamnak egy fillért nem kéne költeni. Pont azért profi sport mert piaci alapon működik.
ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez újdonság, hogy alig van a keretben magyar.
ápr. 2. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted ki nem magyar?
ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

... a törökök, de már rég hazamentek ...

:)

ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!