Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van ennyi utolsó perces...

Miért van ennyi utolsó perces gól mostanság? Annyira leri hogy bunda gyanús az egész foci.

Figyelt kérdés
ápr. 5. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Elfelejtenek odafigyelni a csapatok, olyankorra már elfogy a csapat ereje
ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Tehát ha egy csapat nem a 88 hanem a 92. percben lövi a gólt az bunda ? Értem
ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó VB-n (vagy környékén) kiadták a bíróknak, hogy jobban figyeljenek oda a játékmegszakításokra, így sokkal több a meccs végén a ráadás. A megszokott 2-3 perc helyett most nem ritkák a 7-8 perces hosszabbítások. A 3x hosszabb idő miatt nyilván megnőtt az ezekre az időszakokra jutó gólok száma is.
ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Ha a 92. percben, még jó a mixed, még ne örülj, mert még a 97.-ben is elmegy bármikor. Pont ezt nézem rég óta én is, de főleg az elmúlt 1 évben, rengeteg az olyan meccs ahol 90. perc után gól, sőt nem is egy hanem van, amikor 2, de már több olyant is láttam ahol 3! Vagy lemegy a 90 perc 0-0-al és a hosszabbításban lesz 2-0 vagy 1-1...
ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy a tipp bejöjjön.

Tegnap SeriaA , tipp X.

Ez csak az utolsó góllal lett nyerő.


91. perc 2-2

ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

A meccs végén hajtani kell a gólért, hogy döntetlenre hozza a meccset a vesztes csapat,

0-1-nél mindegy, hogy 1 vagy 2 góllal kapnak ki, ezért támadnak és vagy kiegyenlitenek vagy kapnak még egy gólt.


A tippelőnek ezért jó a meccs végén 3.00-6.00 közötti oddsra fogadni, hogy lesz még gól.

ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap Lille-Marseille


80. perc 2-0

81. perc 2-1, ezután tuti, hogy lesz még egy gól

a kérdés, hogy 2-2 v. 3-1 lesz-e ?


84. perc 3-1.

ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak ilyen mecsekkre fogadok. Nagyon sokat fogtam már. Angol Olasz Ausztrál ezek szokták utolsó másodpercben lőni
máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tegnap spanyol meccs 96. percben jött a gól.

:)

máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!