Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A debreceni 3x3 kosárlabda...

A debreceni 3x3 kosárlabda olimpiai selejtezőre nézőként hogyan lehet bejutni?

Figyelt kérdés

A három évvel ezelőttihez hasonlóan ezúttal is Debrecen rendezi az utolsó olimpiai selejtezőtornát mind a nők, mind a férfiak számára. A torna 2024. május 16-19. között lesz a főtéren, a nagytemplom előtt, viszont sehol sem látom, hol vagy hogyan lehet rá jegyet venni, vagy helyet foglalni.


Leginkább az érdekelne, van-e itt olyan valaki, aki a három évvel ezelőtti, 2021-es debreceni selejtezőn kint volt nézőként. Akkor hogyan működött a dolog? Kellett előzetesen jegyet venni, vagy regisztrálni? És mennyi hely van a nézőtéren összesen? Mi van akkor, ha telt ház van, és nem lehet már bejutni?



#kosárlabda #olimpiai selejtező
ápr. 8. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
2021-ben ingyenes volt, szerintem most is az lesz, ezért nincs jegyértékesítés sem gondolom. Aki időben érkezett az be tud ülni a nézőtére aki nem meg nem, a döntőket kivéve simán volt hely egyébként, szerintem ez lesz most is a felállás.
ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!


"Aki időben érkezett az be tud ülni a nézőtére aki nem meg nem", azzal mi van? Csak mert lemaradt a mondat vége, úgy látom. :)


Igen, mondjuk mi is a pünkösdi hétvégére utaznánk le Debrecenbe, szóval alapvetően a szombati és a vasárnapi napon mennénk ki. Elvileg akkor már az egyenes kieséses szakasz fog zajlani. Bár pontosan ezt sem tudom, mert a meccsek időrendi beosztása sincs még meg, úgy látom. A másik, hogy ez most azért egy nagyobb torna lesz, mint a három évvel ezelőtti, mert akkor csak 8-8 csapat játszott 1-1 kiadó kvótáért 3 napon át, most meg 16-16 csapat fog versenyezni 3-3 olimpiai kvótáért 4 napon keresztül.

ápr. 9. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem maradt le a mondat vége. Azokra a meccsekre amelyekre valószínűleg nagyobb lesz az érdeklődés érdemes időben odamenni. Gondolom úgy lesz mint tavaly is, hogy egymás után mennek a meccsek futószalagszerűen, szóval akár több meccsel előbb is érdemes érkezni ha akarsz helyet. De egyébként az is lehet, hogy simán lesz egy csomó szabad hely. Amikor én voltam akkor csak arra sétáltunk a haverommal és beültünk meccset nézni mert épp volt hely. Nézegesd a rendezvény facebook oldalát hátha lesz több infó.
ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!