Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek e még profi focista?...

Lehetek e még profi focista? 16 eves vagyok 2 éve járok megye 1 es szintű klubhoz meccsekre, és edzésekre. Ebben a szezonban 19 meccsen lőttem 43 gólt és vezetem ezzel a golovo listát.

Figyelt kérdés
A csapat amiben játszom tavaly nb3-ban volt és ahogy vissza estünk inkább az u19 ben játszom ami szintén megye 1 es
ápr. 15. 13:47
 1/7 anonim válasza:

Keress meg pár nagy klubot hogy leigazolnak e?

Pl: fradi, kispest

ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát elméletileg van esélyem elmenni Győrbe de nem tudom hogy jó döntés lenne e mert ha meg nem sikerül akkor elmenne az életemből 1 év és otthagyni mellete szakmám elég rizikós
ápr. 15. 14:10
 3/7 Psycho ***** válasza:

Másfelől meg, ha nem mész el, akkor egy életen át kattogni fogsz rajta, hogy "mi lett volna, ha...?"


Szerintem ne vedd el magadtól a lehetőséget. Próbáld meg! Mi a legrosszabb ami történhet? 1 év az semmi. Szakmát bármikor ki lehet tanulni, semmi rizikó nincs benne. Sokan 20+ évesen jönnek csak rá, mivel akarnak foglalkozni (én is ide tartozom, elsőkézből mondom ezt a tapasztalatot), és lesznek aztán sikeresek az életben.


A sportban viszont nem juthatsz el ezekre a szintekre akármikor. Ha van lehetőséged, ragadd meg!

ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MGéza ***** válasza:

"Hát elméletileg van esélyem elmenni Győrbe de nem tudom hogy jó döntés lenne e mert ha meg nem sikerül akkor elmenne az életemből 1 év és otthagyni mellete szakmám elég rizikós"

Ha profi focista leszel, akkor nagyon nem lesz időd mellett a szakmádat gyakorolni, erre készülj fel. Ez biza áldozatokkal jár, ha legalább NBII klubszinten akarsz játszani.

ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Meg nb3as se leszel. Egy szaros megyei bajnoksagban semmit nem jelent 43gol. Falusi csapatok ellen jatszol, ahol a legtobb jatekos soha nem kapott normalis kepzest.

En is nb3as csapat utanpotlasaban jatszottam, voltunk nb2es bajnoksag teruleti reszen dobogosak, en voltam a csapat egyik legjobbja. Aztan atvarialtak a bajnoksagot, egy evre megyeiben jatszottunk es ilyen 15 20akat rugtunk az addigi megye1es csapatoknak.

Gosztonyi, Bole, Balazs Benjamin fele korosztalyhoz tartozok. Veluk jatszottam egyutt.

Belolem is max egy nb3as jatekos lehetett volna, ugy hogy mondjuk 14evesen egyik felsorolt se volt jobb nalam. Aztan ok rendes kepzest kaptak egy nb1es klubnal(Kaposvar) es 18evesen a kozelukben sem voltam.

Ennyit jelent egy nb1es klub es egy nb3as klub felkeszulese edzes es meccs szempontjabol.


Aki 18evesen megye1ben focizik abbol soha nem lesz prodi futballista, maximum 10000bol 1

ápr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A siker kulcsa szinte mindig az, hogy nem adod föl. Ha eleget gyakorolsz, akkor simán meglehet.
ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyakorlas nem helyettesiti a tehetseget.

Aki 18eves korara nem tud gyorsan gondolkodni a palyan az soha nem fogja megtanulni.

A legnagyobb kulonbseg a megyei es a kiemelt bajnoksag kozott hogy elobbinel van ido atvenni a labdat, dedelgetni, haromszor negyszer megtolni es csak utana passzolni, addig a kinelet utanpotlasban atvenni is alig van ido a labdat. Ott max 2eterintes jatszik.

ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!