Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az Atalanta hogy képzelte...

Az Atalanta hogy képzelte hogy 2-0ról leadta a tegnapi meccset? Bunda volt az egész olasz forduló?

Figyelt kérdés
Már csak az kellett a tippmixemhez, hogy Scamacca lőjön gólt és nyerjen az Atalanta, amikor 2-0ra vezettek elkönyveltem hogy nyertem, aztán látom hogy 2-2 lett...mi volt ez hogy minden meccsnek döntetlennek kellett lennie? Az Inter is 2-2 játszott otthon a Cagliarival, Bologna 0-0, Juve 0-0, Milan 3-3, Fiorentina 1-1, Atalanta 2-2...kicsit fura ez, nem? Ilyenkor miért nem vizsgálják ki bunda miatt és fizetnek kártérítést?
ápr. 16. 09:37
 1/4 Hellmano ***** válasza:
49%
Mikor a Milan meccs a 10. percben 2-0 volt a Sassuolo-nak, akkor megtettem a 3-3-as végeredményt, szinte tuti voltam benne és jött is :D Nagyon nagy odds-os meccsek jöttek a hétvégén , sok "meglepetés" döntetlen és sok gyengébb csapat győzelem, aki beérezte az kaszált a hétvégén az tuti. Crystal győzelem, Aston győzelem stb.
ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nemtom hogy kepzelte -._"-
ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd még a Liverpool is kiejti őket az EL-ből.
ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig írom, hogy döntetlenre fogadjunk, míg nem fújják le a meccset addig van remény.

A 32. forduló SeriaA 10 mérkőzésből 8 döntetlen volt, de a hétvégén több más csoportok is sikeresen X-re hozták.

Az eredmény.com értesítései a hétvégén.


[link]

ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!