Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van rá esély szerintetek,...

Van rá esély szerintetek, hogy a Liverpool kiejti az Európa Ligából az Atalantát?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem 2019-ben volt az BL negyeddöntő, amikor a Liverpool 0:3-s hátrányból ejtette ki a Barcelonát. Újra megismétlődhet szerintetek?
ápr. 17. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha 180 fokos fordulattal játszanak nyerhetnek.
ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

11# 180° ?

akkor öngólt rúgnak.

ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz kezdő Szoboszlai erre nagy tétben mernék pakolni.


Kapuban Alisson, jobb szélen Trent, két középső védő Quansah és Van Dijk, bal szélen Robertson. Középen Endo, Mac Allister, Jones/Elliott, fent Salah, Nunez, Diaz


De még akár az is lehet, hogy mivel az Arsenal kikapott a bajnokságban így full tartalékosan áll fel a Pool minden mindegy alapon és a bajnokságot próbálják behúzni.

ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13 pakoltál rá végül?
ápr. 18. 19:57
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Én korábban válaszoltam...

Én a racionálisnak vélt elgondolásomra "pakoltam"; nevezetesen:


az olaszok továbbmennek


az Atalanta egy minden hájjal megkent tipikus OLASZ csapat... Biztos vagyok benne, hogy hozzák az olasz foci "szépségét", amikor tartani kell az eredményt. Nem lesznek rest durvulni, szabálytalankodni, taktikai faultokat elkövetni, pofátlanul időt húzni. Ennek alapján a meccsre a másik tippem, amit megjátszottam, az volt, hogy az olaszok kapnak min 4 büntetőlapot.

ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
0:1 már csak 2 gól kell az egyenlítéshez meg hogy ne kapjanak még egyet az Atalantától
ápr. 18. 21:10
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
Na, jött a papírforma...
ápr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%
Kellett volna még 3 kezezés ...
ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!