Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a Fradi bajnoki...

Mit szóltok a Fradi bajnoki címéhez?

Figyelt kérdés

ápr. 20. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon izgalmas...


Csak nehogy kifogjon rajta az albán bajnok.

ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Még egy gúnyolódó....


Azért egy 35.000-ös koeffel meglehet bővel minimum az EL.

Én azért is örülök neki, mert a Fradi nk-ben a magyar nemzetnek hozza a koeff-pontokat, bár sajnos nincs más csapat, amelyik érdemben ehhez hozzájárulna. Ha lenne, talán kedvezőbb helyet foglalnánk el a bajnokságok rangsorában...

ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Örülök neki. Jövőre jöhet a 36.!
ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

#2: mi volt ebben a gúnyolódás?


Tény, hogy a bajnoki cím kérdése már évek óta semmilyen izgalmat nem jelent? Szerintem igen.

Tény, hogy a Fradi nemzetközi szereplését is alapvetően meghatározza, hogy nincs igazi verseny? Szerintem igen.


Így a koefficiens sem ér sokat.

ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:
100%

Jó lenne már egy igazi vetélytárs a Fradinak, így unalomba fullad az egész hogy csak azt várjuk, hány fordulóval a vége előtt lesznek bajnokok. De ki lehet a kihívó?

Paks? Nem, nincs elég pénzük megfizetni a legjobb magyar játékosokat?

Videoton/Fehérvár? Nem, a Mol távozásával sokkal kisebb összegből kéne bajnoknak lenni, sokkal több pénzből sem ment.

PAFC/Felcsút? Lelketlen légiósok hada, nem tudnak nekik annyit fizetni, hogy úgy játszanak hogy komoly kihívók legyenek.

UTE? A pénz most érkezett, csapatot összerakni idő.

DVTK? Nem hiszem.

DVSC? Szintúgy nem látok rá esélyt.

ZTE? Szintén az anyagiak miatt nem látom az esélyt.

KTE? Örülnek, ha egy biztos bennmaradó csapatot összekalapálnak jövőre.

A Várda meg a Kövesd szerintem már nem játszik, bár az első még nem biztos kieső, de csoda lenne a bennmaradásuk.

ápr. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
kb azt amit a Bundesligahoz. az elmúlt 10 évből először nem nyert a Bayern. Hurrá... Spanyol liga: vagy Barca vagy Real. Anglia: City szinte biztos megint behúzza már sokadjára. Francia: PSG. Olasz: Juve, Inter vagy Milan. Monoton szinte az összes liga.
ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

5# "De ki lehet a kihívó?"


A Csember FC, most jutott fel az NB1-be.

ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!