Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Most hogy visszajutott a...

Most hogy visszajutott a tiregyháza az NB1-be, megint várhatók balhék a DVTK meccseken?

Figyelt kérdés
Hátha vissza jönnek a régi szép idők, megint lehet fogvédővel menni a meccsre, jó kis kötekedések. Előtte-utána lebeszélt box a kemény mag között, én már várom.
ápr. 22. 03:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes meccsek lesznek, az biztos!
ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a DVTK-n, DVSC elleni meccseken is balhé lesz, ők is utálják a tirpák szparit velünk együtt.
ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MGéza ***** válasza:
80%
Igyekeztek kiszűrni a balhés szurkolókat, a biztonsági előírások is szigorodtak azóta. Meccs közben szerintem nem várható, klubok részéről is kitiltás járhat rongálásért, szerintem a nézőtéren nem kockáztatnak székfelgyújtással, ilyesmivel. Előtte-utána lehetnek feszkót levezető bunyók, a kicsit értelmesebbje találta ezt ki, a stadionban meg megy majd a szokásos verbális hogy kisebbségiek mint csináljatok anyucival rigmusok.
ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!