Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Sportfogadók, milyen (számotok...

Scream85 kérdése:

Sportfogadók, milyen (számotokra nagyon esélyesnek vélt) mérkőzést ajánlanál a hétvégi kínálatból?

Figyelt kérdés

Nagy "küldetésben" vagyok. A következő 3 hét alatt szeretnék megpróbálni összegyűjteni egy számomra nagyobb összeget (300.000.-) a következő 3 hét hétvégi kínálatából. Arra gondoltam hogy 10 ezerrel megdobnék minden hétvégén egy 10-es odds-os szelvényt (3-5 esemény), ehhez szívesen fogadnék ötleteket a 26-28-ai kínálatból, amit te a legbiztosabbnak vélsz.

Mondhatsz 1-et vagy többet is, minden ötletet szívesen fogadok.


Bízva abban hogy sikerül ez a tervezetem, előre is köszönöm a sportfogadó társak segítségét! :)


(Az én tippem: Lyon-Monaco mindkét csapat gólt szerez)



ápr. 23. 08:18
1 2 3 4
 1/33 MDaniel98 ***** válasza:

Fulham 2.00

Augsburg 1.80

Girona 1.80

Monaco 2.60

Eredő: 16.84

Mondjuk ha kombinálod a Monaco és a mindkét csapat lő gólt, akkor a másik 3-ből egyet elhagyhatsz, és úgyis 10-es odsz körül lesz.

ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Monaco idegenbeli formája nem túl acélos az elmúlt meccseket tekintve, a Lyon meg viszonylag összekapta magát, így ott a kimenetelre nem biztos hogy fogadnék, inkább a gólra ahogy írtam. Meg a Fulham is neccesnek számomra.


A másik 2 viszont jónak tűnik.


Köszi :)

ápr. 23. 10:32
 3/33 anonim ***** válasza:

HUN VS AUT ki végez előbb H 1,6

Biet - Odense V 1,52

TNS Gy (még nem ismert odds)

Melb. - Newcastle H 1,59

Split - Varadzin (0-1) H (nem ismert odds)

Sp. Crystal Gy


Kb ezek lehetnek...

ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Kisvárda - Fehérvár V 2,30
ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Jó lenne ha ez csak így működne, hogy ha kell 300 ezer forint akkor tippmixen összehozom. Akkor senki nem dolgozna, hanem ebből élne.
ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#5

Tisztában vagyok vele hogy nem így működik

Akkor úgy mondom a kedvedért, hogy teszek egy próbát, hátha összejön az említett cél.

ápr. 23. 15:52
 7/33 anonim ***** válasza:
Barcelona - Valencia
ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Foci nem a legjobb, utolsó percekben nagyon sok meccs elmegy és ha becsúszik egy piros lap a meccs elején borul az egész, inkább gólszámra jó fogadni. Én röplabdára szoktam amúgy, ott nem lehet döntetlen, jött is az összes hétvégén amiket kinéztem. Még kézilabdára is szoktam bár ott is elég sokszor döntetlen lesz de messze nem annyiszor mint fociban. Ha 4-5 focimeccset kombinálsz garantált hogy valami el fog menni. Amit az első írt abból csak egy jött be a négyből, csupa kockázatos meccs mind, annak meg hogy egyszerre mind bejöjjön nagyon minimális az esélye. Ha nyerni is akarsz valamit akkor nem focira fogadsz és főleg nem ilyen kétesélyes meccsekre amikor középcsapatok játszanak egymással. Ja és a kézi meg foci BL is már abban a szakaszban jár amikor nem érdemes fogadni mert bármi lehet, az Odense is simán kikapott.
ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Jó az a döntetlen, ne bántsd

:)


PSG - Le Havre 1-3 volt az eredmény, ekkor már magas oddsra érdemes volt X-re tenni.

3-3 lett a végeredmény.

ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
75%
Focira élőben kell, semmiképp se a meccs előtt érdemes kitalálni mi lesz. Tegnap például nyomtam a Barcára félidőben, emberelőnyben voltak és magasabb volt az odds mint meccs előtt. Ha szingliben tolom a focit és élőben akkor lehet vele nyerni de 4-5 meccset kötésben az lehet néha nyer de tuti többet buksz rajta. Egyébként fociban is vannak olyan csapatok akik a meccseik kb 80%-át megnyerik csak nyilván kisebb a szorzó, Celtic, Rangers, Crvena, Sporting, Benfica, Sparta, Slavia, stb. Ezek közül ha kiválasztasz hármat-négyet az még bejöhet de így csak duplázni tudod a téteted. Az ilyen 10-15x kombinációból mire egy bejön már sokkal többet buktál addigra. Az sincs kizárva hogy a BL elődöntőkre fogadok ha esetleg kiszórnak valakit az első félidőben de meccs előtt tuti nem próbálom meg kitalálni mi lesz :D
ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!