Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnák be kerülni a...

Hogyan tudnák be kerülni a Real Madrid Female csapáta?Mik a feltételek,mi szükségeshozzá.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,13 éve hogy focizok,először fiúknál kezdtem,majd később 2016-17 körül kerültem a női csapatba,egy regionális válogatott keretből jutottam be a Puskás Akadémiára 65 emberből 1-t.Megjártam a Ferencvárost is,de onnan vissza tértem oda ahol el kezdtem az egészet.Természetesen a sok sérülés/balesett rabja lettem így nem tudtam azt a tudást/azt a szintet hozni mint az előtt.Most volt egy nagyobb balesettem mérkőzés közbe,de valahogy úgy éreztem ebbe a baleset idő szakba hogy bennem több van mint volt/van is/lesz is mint ahogy azt én gondolom,fizikailag teljesen fit vagyok/erőnlétbe is/labda érzékem kiváló.Kaptam viszont egy lehetőséget hogy a Laliga női csapatában játszhassak,de a feltételek sajnos nem kaptam meg,s most tőletek kérdezek hát ha tudtok segíteni benne.

A válaszotokat előre is köszönöm!



#labdarúgás #football #MLSZ #magyar-spanyol #Külföldre valóigazolás
ápr. 30. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Focizgatás helyett inkább tanulj. Első körben írni pl
ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes sztori, de az eléggé komolytalan hogy pont a világ legkivagyibb klubját adtad meg a kérdésedben... Azt a La Liga klubot (akármelyiket is) sztem nem kellett volna elengedni de nyílván te tudod hogy miért nem jött össze.
máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Real Madrid Femenino!
máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!