Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem az első órán raktak ki?

Miért nem az első órán raktak ki?

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt, hogy elkezdtem röplabdázni, beraktak egy csoportba. Az első óra remek volt, tök jól ment és egészen eltaláltam a labdákat, minden jól ment. Második edzés egy héttel később volt, nagyon szarul voltam, talán látszott is rajtam, nem ettem edzés előtt kb 6 órával, nem is aludtam jól és pont aznapra meg is jött, így hát a görcsök. Nem tudtam rendesen elütni a labdákat, egyszer majdnem el is ájultam. Óra végén a tanár kihívott és közölte velem, hogy ez nehéz nekem, otthon gyakoroljak és próbálkozzak jövőre. Ennyiből megállapította, hogy ennyit érek? Kicsit úgy érzem, hogy ez így nem igazságos. Már azt hittem, hogy bejutottam, nem kell többet ezen stresszelnem. Vagy, ha ki akart dobni, miért nem az első óra után??

#kezdő #röplabda #Igazságtalanság?? #Röplabdacsapat
máj. 13. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem az első után mert valoszinuleg mar akkor is latta hogy nem vagy eleg jo de adott megegy eselyt
máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az "egészen eltaláltam a labdakat" nagyon nem elég jó szint
máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából úgy értem az egészent, hogy az első hármat nem találtam el, aztán már mindet eltaláltam, óra vége felé pedig már vissza tudtam passzolni a tanárnak, és hasonlóan csináltam, mint a többiek. Bocsi hogy nem fejtettem ki jobban.
máj. 14. 13:05
 4/5 anonim válasza:
Ő az edző. A szava "szent". Egyébként, ha valamilyen neves egyesületnél voltál felvételizni, mondhatják ezt, hogy nincs rá kapacitásuk téged felfejleszteni az adott szintre.
máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Máshol még lehet hogy te leszel a legjobb, ha szereted, akkor próbálkozz. Ha a negyedi, ötödik helyről is kiraknak, akkor meg szembesülj, hogy ez nem való neked, maximum csak szórakozásként.
máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!