Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik magyar vereségnél...

Melyik magyar vereségnél voltál a legcsalódottabb?

Figyelt kérdés
máj. 26. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Andorra 1-0 (2017)
Hollandia 8-1 (2013)
Jugoszlávia 1-7 vb pótselejtező (1997)
Szovjetunió 6-0 vb meccs (1986)
Németország 3-2 vb döntő (1954)
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár messze nem éltem még akkor, de mindenképp a világbajnoki döntő, mert nem voltunk messze a bajnoki cím megszerzéséhez.

Ettől függetlenül az andorrai vereség elég nagy szégyen volt. De ugyanezt mondanám (ami nem volt a szavazatok között) az albánok elleni oda-vissza vb-selejtezős meccsekre, főleg itthon.

máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
89%

Mivel 1954-ben még nem éltem, így az kiesik. 1986 azért volt nagy csalódás, mert nem ezt vártuk a selejtezők és brazilok elleni itthoni győzelem után. Persze voltak előtte intő jelek, például simán kikaptunk közvetlenül előtte a rendező Mexikótól.

Az 1990-2000-es évekre már megszoktuk, hogy nem tartozunk a világ vagy Európa élvonalába, persze azért egy jó EB szereplés után Andorra is váratlan volt de már csak legyintettünk hogy á..., nem történt semmi csak a szokásos blama.

máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Luxemurg-Magyarország (2-1) (2017) és a szlovákok elleni oda-vissza vereségek (2019)
máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fájó volt mind de vb döntő mivel 2-0 ra is vezettünk és onnan kaptunk ki de fájó a mexikói vereség is mivel favoritok voltunk.
máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az Andorra elleni vereséget követően voltam a legcsalódottabb. A választási lehetőségekben megadott mérkőzések közül csak az Andorra elleni vereséget láttam.
máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
jugó elleni 1-7. ha itt jól teljesítettünk volna, mehetünk a vb-re... Német, Irán, Usa csoportba kerültünk volna. Az egyik legjobb VB volt, jó meccsekkel.
máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!