Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci témájú a kérdésem. Mi a...

Foci témájú a kérdésem. Mi a véleményetek az kiegészítésben lévő videókról és azokon belül a játékosokról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=eDrV7qw9LM0&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=Ioyt2zzm530&feature=related


Ez manapság egyre nagyobb divattá vált a la liga és a seria a "labdarúgóinak" körében. Szerintetek nem undorító?


2010. nov. 12. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki felhozná az Premier League-et egy kérdésem volna, ott láttatok már ilyen csalást Rio Ferdinandtól, Lampardtól, Essientől és még sorolhatnám a játékosokat?
2010. nov. 12. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:

lampardtól és essientől igen, sőt az egész cselzitől, szarzenáltól, shittytől is..

de egyébként a laliga az nem bajnokság, csak "bajnokság"

2010. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Lampardtol még nem,de esientől és ferdinandtól már sokszor
2010. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a kérdésemre válaszoljatok, ha tehetitek...


ami pedig az volt:Nem hánytok néha a la ligától vagy a serie a-tól?

2010. nov. 12. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Én attól a szutyok sza.ros Premier leaguetől okádok sugárba. A világ legundorítóbb bajnoksága. Ilyen jó olyan kemény húú ilyen szuper szurkolók HA HA.Angol bajnokság aha csak a neve angol.Afrikai inkább
2010. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
öhm, ugye nem kell listát küldenem a spanyolországban játszó afrikaiakról, vagy az ún. németekről...
2010. nov. 12. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy bírom ezt, amikor valakinek nem tetszik valami, főleg fociban, hogy tudják egymást oltani.Nem tetszik?Ne nézd és meg van oldva.Én utálom a francia bajnokságot, mégsem sírok itt, hanem csak nem nézem.

A színészkedés meg minden bajnokságban ott van.

2010. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 flying bird válasza:
sok ilyet láttam már... nos, mindenki gusztustalannak tartja ezeket ahogy én is DE ne általánosítsunk annyira, igaz van jópár olyan focista aki tehetségesebb színész... egyébként meg a Serie A a legrosszabb... de ezellen egyet lehetne lépni... olyan játékvezető is kéne a pályára aki ezeket külön vizsgálja... de ez nem nagyon kivitelezhető... ezért jobb az amatőr foci:D
2010. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez emberfüggő nem bajnokság függő...és az is, hogy kinek melyik csapat, bajnokság tetszik...VISCA EL BARCELONA
2010. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!