Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri a jövő...

Szerintetek ki nyeri a jövő szombati El Classicót, a Barcelona - Real Madrid meccset?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 21:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Barcelona
2010. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
x-2, 5+
2010. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
A Real Madrid A barcelona-nak esélye sincs a el classico-n
2010. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A 3. kommentelő hülye. A Barcelonának minden meccsen esélye van.. Igaz szvsz hétfőn a Real nyer. Okok?

- Idén veretlenek, a legtöbb gólt lőtték és a legkevesebbet kapták, Amsterdamot letörölték a térképről. 0-4 ...

- Mourinho már egy gyengébb csapattal is tudta búcsúztatni a Barcát (Inter ugye). Akkor egy erősebbel, miért bukná el?

- Jó a Barca és ügyes, de évek óta ugyan azt a focit játszák, és ez bár szép, de mindenki tudja, mi a taktikájuk. Mou pedig csinál is ez ellen valamit és nem fossa össze magát mint a legtöbb edző. (Inter - Barca 3-1)


Nekem ez a véleményem.

2010. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Real Madrid
2010. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ne érts félre én a real győzelmére fogadok azért mert manapság a spanyol ligában a Real Madrid az úr. a barcelona egy nagy kalap szar a real-hoz képest.
2010. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Természetesen a Real Madrid.
2010. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor szerintem meg a Barcelona!:) Max. még egy döntetlent tudok elképzelni.
2010. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 9.59-nek igaza van.

Oké nagyon jó a Barca,de már tényleg mindenki tudja mi a taktikája.csak a legtöbb csapat...sőt az összes [Real-t kivéve] összef*ssa magát ha a Barca ellen játszanak...

Szóval szerintem is a Real győz...még akkor is ha az első félidőben összevissza sz*rakodnak,mert Mourinho összeszedi őket.

másrészt a Real sokkal jobban megérdemli a győzelmet.[azért ne felejtsük el,hogy a Barcát 2-0-ra verte egy olyan csapat akiket nekik kellett volna 3-0-ra igaz a Real elb*szta a Murcia elleni első meccset,de utána lemosták őket:)]

Hala Madrid

2010. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Szerintem a Barcelona!!!!Igaz k_rva jó a real is de a Barce jobb!(szerintem)
2010. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!