Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan érhetnék el nagy...

Hogyan érhetnék el nagy sikereket a fociban?

Figyelt kérdés
Mint pl.: Cristiano Ronaldo?11 éves vagyok 153cm 54kg.De elég gyorsan futok is.Tehetségem is van a cselezéshez,lövéshez.Hogyan futhatnék gyorsabban?Milyen gyakorlattal?Hogy érhetnék el Nike szerződést?Hogy a Nike nekem gyártson külön cipőt?
2010. dec. 4. 23:40
 1/2 anonim válasza:

na ugyan hogy!! üjj le sakkozni ugy!

azután meg álj fel és néma csendben egyedül gondolkozz el rajta hogy mien hülyeséget kérdeztél.

2010. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 heszter válasza:

Menj el egyesületbe játszani (bár azt már el kellett volna kezdeni), és ott majd kiderül, hogy mennyire vagy tehetséges. Ha nagyon, akkor érdemes napi több órát edzeni, de ha mégse, akkor se keseredj el, mert nagyon sokminden mást lehet kezdeni az életttel.


(Nike majd akkor gyárt neked cipőt, ha nagyon tehetséges vagy, és már 15-20 éve focizol, és te vagy a világon az egyik legjobb, amire azért még sokat kell várnod... ;))


És a sakkozást én is ajánlom, meg az utána való gondolkodást. Szerintem sem normális, ha a fociban neked csak az a nagy siker, ha olyan leszel mint CR, plusz a Nike megszerzése, mint főszponzor.


Ha szereted, menj játszani, de az hajtson, hogy minnél jobb legyél, ne keserítsen el, ha nem vagy a legjobb. Senki sem úgy kezdte... (és sokan nem is végzik úgy, de ha szereted megéri, ha csak sikerre vágysz akkor nem)

2010. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!