Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem játszik mostanában...

Miért nem játszik mostanában Ronaldinho a Milan keretében?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán van benne a kezdőkeretbe, mi az oka?
2010. dec. 14. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarnak nyerni/szép gólokat lőni. Elég nagy hülyeségnek hangzik, de egyszerüen én sem tudom felfogni hogy egy ilyen játékos miért nem kezd. Ha áll a pálya közepén és passzol is többet ér, mint 2 77éves Milanos kp.. érthetetlen
2010. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen filózom én is! Mondják nincs jó formában, pedig én még nem láttam kifejezetten rosszul játszani...
2010. dec. 15. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vok.


Szerintem Dinho hangulatjátékos. tavaly a BLben asszem a MU(?!) ellen játszottak és mikor még csak a himnusz ment már látszott rajta h elemében van. nem is győzött sz*patni mindenkit. Továbbá hihetetlen nagy tekintélye van, az ellenfél szinte fél tőle. Azért nem kis szó hogy a BRAZIL válogatott azt mondja neki a félidőben hogy "azt csinálsz a pályán és ott amit/ahol akarsz" De a bíróknál is látszik, nagyon nehezen adnak neki csak sárgát is, a neve miatt. nem tudom felfogni miért nem játszik.

2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. A válasz szerintem egyértelműen az, hogy Ronaldinho nem fér már be a mai Milanba. Nagyon sajnálom, mert a világ egyik legtechnikásabb játékosa. A Barca se véletlenül adta el, amióta pedig a Milanba van egyszerűen nem a régi. Olykor-olykor van egy pár meccses sorozat amikor csillog, majd utána hetekig kritikán aluli a játéka. Tavaly a Mu. ellen az első félidőbe jó volt, de amikor már nem jöttek be a cselek leszarta az egészet, még az angol kommentár is megjegyezte, hogy nézzék Ronaldinhot, egész meccsen csak sétál. A tavalyi Inter elleni derbyt is végig sétálta, és idén is megkapta a lehetőséget (Pl: az Ajax ellen) ahol szintén nem csinált semmit. Abba nem értek egyet Allegrivel, hogy ha nem megy a csapatnak és gólt kell rúgni akkor se teszi be (lásd tegnapi meccs), viszont abba hogy hosszú távon abszolút nem számít rá sajnos egyetértek. Seedorf se jobb nála, és normális körülmények között See se fér be a kezdőbe. Szerintem az minden elmond Dinhoról, hogy Leon kívül évek óta egyik edző se számít rá komolyabban... Fáj a szívem mert imádtam régen őt, de azt kell mondjam, hogy egy Milan szintű csapat hosszú távon nem engedheti meg magának, hogy a MAI Ronaldinhora építsen...A Milan helyébe én már télen eladnám.
2010. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
már nagyon öreg, vége az aranykorszakának, 30 éves, már nincs hova fejlődnie, csak visszafelé
2010. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!