Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Férfi ifjúsági kézilabdázó...

Almaa kérdése:

Férfi ifjúsági kézilabdázó aki megyei kategóriájú bajnokságban szerepel, hogyan juthatna magasabb kategóriájú bajnokságba?

Figyelt kérdés
üdv, nem egy egyszerű választ várnék hogy a "felnőttötök nyerjen bajnokságot és jussatok fel" hanem arra gondolok, hogyha nekem nagyobb terveim lennének ezzel a sportal kapcsolatban, akkor próbáljak utána érdeklődni a dolgoknak?kerek 2 éves kézilabdás múltam van, 15éves múltam.Serdülő illetve ifi csapatokba mennyi esélyem lenne?NB II-re gondolok elsősorban mert NB I/B szerintem esélytelen.Vagy ezt megkell érdeklődni?Ha igen mit vesznek figyelembe?
2011. jan. 14. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress meg olyan egyesülete, amelyiknek tudod, hogy van magasabb kategóriában játszó csapata, és mondd, hogy szeretnél az egyesületbe járni edzésre. Ezt biztos, hogy megengedik, sőt örülnek neki. Amikor az ottani edző azt látja a játékodon, hogy "beleférsz" a játékos-keretbe, biztos, hogy felajálja: légy igazolt játékos, és attól kezdve már beválogat. Lehet, hogy először csak tartalékként visz magával, lehet hogy ott végigülöd a kispadot. Szerintem egyetlen kapitány sem fog úgy betenni csapatba, hogy előtte nem győződött meg a tudásodról.
2011. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! és ezek a csak edzős időszakok milyen hosszúra nyúlhatnak? gondolom függ a teljesítménytől de azért mennyi idő után lehet azt mondani h hát itt megse említi nemlesz ebből semmi?
2011. jan. 18. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!