Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek ne mondjak...

Mi a véleményetek ne mondjak le az álmaimról, vagy pedig álljak be én is a sorba?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy én már 2 éve végeztem sulival,és azóta nem nagyon kerestem munkát,szezonális munkáim voltak,de aktívan nem érdekel a dolog,járok foci edzésekre,és már hetek óta rágódtam,hogy mit tegyek ott hagyjam az edzést,és keressek melót vagy pedig folytassam tovább az álmaim felé vezető utat.megkapom szüleimtől meg ismerőseimtől,hogy ne kergessem az álmaimat inkább menjek és dolgozzak,részben igazuk is van,de én nekem az az álmom,hogy egy külföldi csapatban játsszak,és tudjam támogatni a családomat,kereskedő a végzettségem,elvégeztem már azon kívül egy angol nyelvtanfolyamot illetve egy fegyveres vagyonőr tanfolyamot,dolgoztam már mindegyikben,de egyik sem köt le igazán,utálom igazából mindkettőt.itt most nem arra kell gondolni,hogy Barcelonáig vagy Real Madridig meg sem állok,én egy német vagy osztrák gyengébb csapattal is megelégednék,úgy érzem sokkal jobban tudnám így támogatni a családomat anyagilag mint hogy havi 80-90 ezrekből adjak nekik vegyek magamnak a legfontosabb dolgokat és marad pár ezer forint,nem elsősorban a pénz motivál,hanem ez az egyetlen dolog az életben amit őszintén tudnék csinálni,máshoz nem is nagyon értek,írtam több akadémiának interneten,különböző edzőknek akiket ismerőseim ajánlottak,hogy legalább csak egy próbajátékon nézzenek meg,és ha nem vagyok elég jó lemondok erről a tervemről,de nem válaszoltak eddig.
2011. jan. 20. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
bocs, de nincs kedvem elolvasni ezt a sz.rt
2011. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első: Te mekkora egy gyökér vagy .....


Várd meg még válaszolnak aztán majd kiderül hogyan tovább...ha válaszolnak egyáltalán. Hány éves vagy ?

2011. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 éve végeztél, akkor 20 éves lehetsz. Nos, jelenleg hányadosztályú csapat utánpótláscsapatában játszol? NBI vagy NBII netalántán NBIII? Az edződ szerint milyen játékos vagy, mire viheted?

Szerintem elsőként a saját edződet kéne megkérdezned, hogy szerinte, te mire viheted? Na meg beszélj a társaiddal, mert lehet, hogy ők is hasonló cipőben járnak, azaz külföldi csapatot keresnek maguknak.

2011. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű: foci

Igaz, hogy ezt te tudhatod igazán, de a leírtak alapján meg amúgy is.

Ha nem vagy tehetséges akkor sokat gyakoroljál, még addig amíg lehet.Ha tehetséges vagy?Ez egyértelmű...

Másik pedig a futball tényleg jobban megéri és közben azt csinálhatod amit szeretsz..

Én nem adnám fel ezt az álmot..

2011. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmiképp se add fel az álmaidat. Igaz, még nincs sok tapasztalatom az élet terén, de sose értettem a felnőtteket, akiknek abból áll az életük, hogy reggel felkelnek, egész nap robotolnak, olyan munkát választanak amit amúgy utálnak, és azért, hogy épp csak meg tudjanak élni. Oké, de akkor minek is élnek? Én inkább keresek majd kevesebbet, de azt olyan dologgal tegyem, amit élvezek és szeretek. Ráadásul életünk nagy részét a munkával töltjük ki, akkor nehogy már csak szenvedjünk. Szerintem próbálkozz nyugodtan a focival, aztán ha nem jön össze, még mindig van lehetőséged valami mást keresni, ami érdekel.
2011. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!