Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki nyeri idén a BL-t?

Ki nyeri idén a BL-t?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden vágyam, hogy a Valencia emelhesse magasba a trófeát.:)

De kénytelen vagyok a realitás talaján maradni, és azt mondom, hogy a Barcelona-Arsenal továbbjutója lesz a végső győztes.

2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés évről-évre nehezebb , mert évről-évre egyre kisebb különbségek döntik el a azt,h. ki kerül a döntőbe...nézzük a tavalyit: adott egy undorító módon,minden centiméterben megkomponált,muringgyyóó által szétaktikázott,egyes posztokon a világ legjobbjait maga mögött tudó,nem éppen szimpatikus csapat,néhány szimpatikus játékossal,kik ennek az "agyontaktikázottságnak" hála eljutottak a döntőig,valamilyen szinten megérdemelten...és adott egy a világ többségének szemében gusztustalan,undorító,focinak aligha nevezhető valamit játszó csapat, aki már évek óta a szerencséből él..lásd tavaly a Mu. és a Fiorentina ellenében is szerencsével jutottak tovább...szerintem senki nem fogadott volna arra a torna elején,h. Ők lesznek a döntősök...én idén is számítok egy meglepetésre, mondjuk ha a Chelsea döntőt játszani,hisz' ha jól tudom,soha nem voltak döntősök,legalábbis Bl címük nincs,ez egészen biztos...a Milan döntőbe jutásának és győzelmének örülnék leginkább,noha nem Milan drukker vagyok,de így,hogy nincs ott a csapatom, nekik drukkolok...egyszer végre már jó lenne Arsenalt is látni a döntő közelében,de ez sem idén lesz,mivel megint összekerültek a Barcaval, és megint jól le lesznek focizva/alázva 3-4 góllal, noha nagyon szép focit játszanak, és az egyetlen angol csapat,akiket szeretek, de ha Wenger csak a fiatal tehetségekkel akar operálni, akkor nem hogy Bl-t de még Premier Leguet sem fognak nyerni..a Realt remélem megint kiejti a Lyon, erre mondjuk kicsi a valószínűség...és a Valencia minél tovább jutásának is nagyon örülnék...összegezve,szerintem a Chelsea,a Milan,a Manchester Utd.és természetesen a Barca a legesélyesebb a döntőbe jutásra...ha a Barca döntőbe kerül,akkor nem kérdés,h. ki nyeri a Bl-t..a Chelseat motiválhatja az,h. még soha nem nyertek, a Mu. talán visszavágna a 2 évvel ezelőttiért a Barcanak, a Milan meg noha rengeteget nyert már Bl serlegből, ilyen szinten megerősödve bőven megérdemelné,h. ismét megszerezze..
2011. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Chelsea '08-ban döntős volt, úgy emlékszem. Mindenesetre én örülnék, ha a Barcelona megint bezsebelné mind a hat trófeát, természetesen a bajnokok ligájával az élen :D
2011. jan. 26. 02:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Real Madrid, Barcelona, MU, Chelsea, Milan, de akár még a Tottenham és a Valencia is elverekedheti magát a döntőbe.


Szerintem idén a Real Madrid és az MU. Mondhat akármi akármit, a Real igen is a legesélyesebb a végső győzelemre. Most hogy Mourinho megkapta a csatárát és kezd összeállni a csapat, az első Lyon elleni meccsre már egy bomba csapat léphet pályára. Az MU meg egy értelmű, SAF féle szokásos különítmény. :)

2011. jan. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért a Tottenham-et is szívesen látnám a 4 között:)
2011. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencséje van a Milannak akkor ők! Ha nincs akkor Barsza.
2011. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milan,Real Madrid,Barcelona és a Tottenham alegerősebbnek tűnő csapatok jelenleg. A Bayern München is lehetséges!
2011. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy a Barcelona!!
2011. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
MU vagy Real Madridra szavaznék én is :D
2011. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!