Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a szombati Newcast...

Szerintetek a szombati Newcastle-Arsenal meccs bunda volt?

Figyelt kérdés

Állítólag az interpol nyomoz mert a bírót fizették le!

COME ON GUNNERS! GOO GUNNERRSS!


2011. febr. 7. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen, igen.
2011. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D:D:D

arzenál elb*ssza 0-4ről, már rögtön bunda... tipikus szarzenál "fanok"... :D

nem, nem volt bunda, ez az imádott csapatotok

2011. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem én találtam ki :

[link]

2011. febr. 7. 18:35
 4/7 anonim válasza:

18:02

egyetértek. aki 0-4-ről képes elbaszni egy meccset, az nem érdemli meg azt sem, hogy bajnokesélyesként emlegessék. lehet itt fogni bírói hibára, de ez a tényen nem változtat semmit.

2011. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

néztétek a meccset? pff akkor ne is irjatok h nem.

én néztem, az interpol Rosicky és a játékvezető bankszámláját figyeli és nagy pénzmozgást észleltek..

az is elgondolkodtató hogy rosicky végig bent volt kapu előtt hogy a newcastle véletlenül se LES gólt rúgjon..

az is hogy azután roppant teljesen össze a csapat miután rosicky beállt, és ez is érdekes amikor az 50. percben felrúgják Diaby-t, lassitásban látszik hogy MEGHAJLIK A LÁBA és majdnem eltörik.. utána nyakon fogva lerántja a szabálytalankodót és őt állitják ki. az ok énis kiállitottam volna de utána első büntetőnél a kapus (Arsenalé) nem adta oda a labtád hát mit csinált a player? nyakon fogva lerántja a kapust és még Szczesny kap sárgát.. (a kapus) elgondolkodtató mindenesetre...

2011. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
előző vok GO GUNNERS lemaradt:)
2011. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, azért aztt is vegyük figyelembe, hogy az arsenal emberhátrányban fejezte be a meccset ... ettől összeomlottak és kész.....


de lehet hogy tényleg bunda volt

2011. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!