Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik adó adja majd a Portugá...

Melyik adó adja majd a Portugália-Argentína mérkőzést?

Figyelt kérdés
Egyáltalán adja majd valamelyik?
2011. febr. 8. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha adja is valamelyik, az az eurosport vagy az eurosport2.(de nem tudom, ma is adtak pár meccset, de nem írták ki)

Most nézem, a eurosport2 mást ad, tehát marad a sima eurosport vagy semmi.

2011. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
11kor lesz egy euro12 selejtező.az lesz az?
2011. febr. 8. 23:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, holnap amikor kezdődik a meccs nézd végig az összes sportadót.(Én ma is azt csináltam).De felháborító, hogyha nem adják, engem a spanyol is érdekelne, azt sem adják.
2011. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Jellemző,hogy a legjobbakat nem adják :/ Pedig hatalmas meccs lesz.:)

Sajnos nem leszek itthon holnap,szóval felvételt állítottam be.De remélem az ismétlést elkapom:)

2011. febr. 8. 23:14
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha más nem, a gólösszefoglaló lesz.Én úgy döntöttem, ha nem adja, akkor nézem neten.(Még jó, hogy tesóm hazajön és lesz 2 gépünk):D
2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát azért neten nem az igazi,bár annak is van varázsa,hogy a k*rva gyors netemmel is akadozik a kép percenként.:D

Te melyik csapatnak szurkolsz?:)

2011. febr. 9. 16:51
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy jó kérdés.:) Én mindkét csapatot szeretem, de Argentína a favorit.Te?
2011. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Portugália:D

Argentínát is szeretem,de Portugália közelebb áll hozzám.[felmenőim között vannak Portugálok]

Végülis tök mindegy,hogy melyik csapat nyer,mert biztos vagyok benne,hogy megérdemelt lesz.

2011. febr. 9. 17:03
 9/18 anonim ***** válasza:

Oh, Portugál vagy?Dejó!

Igen biztos megérdemelt lesz, akárki nyer, mindkét csapat nagyon jó, viszont mindkettőben sok a hiányzó.

Nekem a lényeg a sok gól, mert 4 vagy több gólra tettem tippmixen.:) Hány éves vagy? (ha nem vagyok indiszkrét)

2011. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

15 vagyok.:D

Én is sok gólra számítok:D Remélem most Messi is mutat magából valamit.Válogatottban nem nagyon szokott csillogni.:/

2011. febr. 9. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!