Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fradiba van kezdő kézilabda...

Fradiba van kezdő kézilabda csapat?

Figyelt kérdés

mondjuk az én korosztályomnak.. :D

17/L


2011. febr. 15. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
1 csapat van korosztályonként ha odamész abba leszel nem az van hogy kezdö,nem kezdö
2011. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áhhá értem..de gondolom a velem egyidősek már profik.. =/
2011. febr. 22. 16:26
 3/4 anonim válasza:
Nem profik a veled egyidősek, csak maximum jobbak. De csak azért, mert mondjuk általános iskolában elkezdték már. Most már például óvodában is kezdik el. Én másodikos koromban kezdtem el. És mindig jöttek hozzánk, újabb és újabb lányok és látszott az idő kérdése, hogy mennyi ideje csinálod,csináltad-e vagy egyáltalán jó-e a labdaérzéked. Tehát vágj bele bátran.;) De amúgy a Fradinak van alcsapata is úgytudom... Ha ez érdekelne írj privátot és akkor mesélek róla, hogy honnan tudom meg mi az.. meg ilyenek.. Meg bármit amit tudni szeretnél.;))
2011. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sztem a fradiba nem vennének be ha csak most kezded...nem bántásból!!
2011. aug. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!