Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a mostani időszakb...

Szerintetek a mostani időszakban jó a foci? Vagy inkább Roberto Carlos, Ronaldo (brazi), Zidane, Raul, abban az időszakban

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utóbbi
2011. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ó Zidane idejében varézslatos volt a foci, hát nézd meg milyen golt lőtt a bl fináléban. Akkor nem kellett egy csomó meccset végig nézni, ha a világ legjobb 11-ét akarta látni, elég volt a Real Madridot megnéznie.
2011. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ugyanígy látom én is
2011. febr. 19. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:

én az előőbbire szavaznék: én akkoriban jöttem rá (10 évesen, 2006 körül) mi is az a futball, mi a szép benne stb... hihetetlen játékerőket képviseltek egyes csapatok, játékosok, gondolok itt: Ronaldo (brazil), Roberto C., Zidane, Raúl, van Nistelrooy, Cannavaro, Robinho, Makaay, Shevchenko, Maldini, Adriano (az Interben), Totti (egyik nagy kedvenc), Crouch, Henry, Kaká, Ronaldinho, Becjham... és még sorolhatnám... ja akkoriban a Real Madrid játéka tetszett a legeslegjobban!!! varázslók játszottak ott, íme az én akkori kedvenc kezdőm:


Casillas,

Cannavaro, Sergio Ramos, Roberto Carlos, Salgado,

Zidane, Beckham, Robinho,

Nistelrooy, Raúl, Ronaldo


lehet nem pontos, de valahogy így tetszett nekem de nagyon....

2011. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem.


Casillas-

R.Carlos,Helgera,Hierro,Salgado-

Makelele,Redondo,Figo,Zidane-

Raul,Morientes.

2011. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok, az akkori világválogatottam:


van der Saar


Evra-Ferdinand-Terry-Roberto Carlos

C.Ronaldo-Gerrard-Lampard

Robinho-Totti-Henry

2011. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De szép idők voltak! Én is Madrid drukker vagyok és varázslatos volt Ronaldot, Zidanet, Beckhamet látni játszani! Az a foci sokkal látványosabb volt és a mai fociból hiányoznak az egyéniségek!
2011. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uccsó.
2011. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én egy ilyen top Realt tennék ,(olyanokból csak akik 10 éven belül játszottak itt .)

Casillas

S.Ramos , Hierro , R.Carlos

C.Ronaldo ,Beckham,Zidane

Raul,Morientes,van Nistelrooy , Ronaldo

(Én 3-3-4 küldeném őket pályára , mielőtt hülyének néztek.)

2011. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!