Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szegedi, Csongrád megyei...

Szegedi, Csongrád megyei csapatban szeretnék nagypályán focizni egy amatőr csapatban. Hol jelentkezhetek, vagy hol keresnek játékosokat (fórum stb)?

Figyelt kérdés
Csak pár év kispályás tapasztalatom van. Kondim nem sok. És 29 éves vagyok. Melyik bajnokságot ajánljátok? Létszi csak olyan írjon akinek van tapasztalata, konkrét tanácsa. :)
2011. febr. 26. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt tudnád csinálni, hogy egyesével nagy nehezen felkeresel néhány csapatot, vagy elkezdesz kérdezősködni az ismerőseid között, a legegyszerűbb azonban, ha bemész a labdarúgó szövetségbe.

6726 Szeged, Közép fasor 1-3.


Ha nem tudsz, akkor hívd fel őket.

Tel./Fax: 62/426-940

mobil: 70/375-1011


Vagy írj levelet.

Csongrád Megyei Labdarúgó Szövetség

6701 Szeged, Postafiók: 84.


Kérdd meg őket, hogy adják meg a szegedi csapatok elérhetőségét, de ne az nb3-asokat, hanem amatőrt. Nagyon segítőkészek lesznek, és így biztosan találsz magadnak csapatot.


A futball mindig öröm, és nemesít kortól függetlenül.

Sok sikert és kellemes időtöltést kíván egy játékvezető!

2011. febr. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

üdv!


megye III-ban bárki játszhat, én a Baktói csapatot ajánlom!


ha jól tudom _Baktói Trans a nevük, de keress rá ha érdekel

2011. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!