Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fontos hogy egy söprögető...

Fontos hogy egy söprögető túlzottan jól tudjon lőni? (Foci)

Figyelt kérdés
Egy egyesületnél játszok,kapitány és söprögető vagyok,de kicsit szekál,hogy egy-két csatár ill. középpályás jobban lő.
2009. febr. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
nem nem fontos neked más fontosabb feladatod van:)
2009. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem életbevágó, de elég jó ha pontos labdát tudsz adni közvetlen a csatárnak. Megleped vele az ellenfelet, a középpálya kimarad ilyenkor. Én évekig játszottam söprögetőt, de a szabadrúgásokat mindig én lőttem, a legtöbbet egyből kapura, mert jól tudtam rúgni.

A legfontosabb viszont nem ez, hanem hogy az ellenfél csatáraitól okosabb legyél és előre tudd mit akarnak, mit tehetnek, hogy megállítsd őket.

2009. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
egy-egy pontos íveléshez nem árt ha tudsz löni, az egy söprögetönek elég jól kellene tudnia. Egyébként viszont mégsem lehetsz mindenböl a legjobb...
2009. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem fontos, ezt már megválaszolták, viszont elég nagy a probléma ha az edző nem mondta el, hogy mi fontos és mi nem, illetve, ha nincs személyre/posztra szabott tréning
2009. márc. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem nem lőni kell tudnod, paszolni inkább, a kettőösszefügg de nem ugyanaz, de passzolni kéne tudni
2009. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!