Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az uj stoplisom kitörte a...

Az uj stoplisom kitörte a sarkamat mit tehetek h gyorsabban gyógyuljon vagy valami kötözési módot h sérült sarokkal is játszhassak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
én elöszőr gyors rendberakatam a stolisom,bepuhítottam , aztán a köv hétvégén már ugy játszottam h (ki lehet nevetni) de, be szigszallagoztam a bokám rendesen.
2011. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Kend be neogranormon kenőccsel reggel,délben és este aztán alváskor hagyd szabadon és másnap reggelre már nem lesz

olyan érzékeny.Ha meg focizol előtte tapaszd be sebtapasszal aztán kösd be kötszerrel.De ha tudod tartsd szabadon.

Üdv:Martin

2011. márc. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha nagyon muszáj focizni akkor mondom kend be neogranormon

kenőccsel azután tapaszd be sebtapasszal és kösd be kötszerrel.Ha még mindig fáj akkor ha a csukádból ki lehet szedni a talpbetétet akkor szedd ki és tegyél bele egy vékonyabbat.

2011. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket :)
2011. márc. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!