Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnám erősíteni a...

Hogyan tudnám erősíteni a lábam hogy nagyobbat bírjak rúgni? Tippeket várok

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szinte mindegyik konditeremben vannak olyan gépek is, amik lábra erősítenek. De én speciel nagyon tudom ajánlani a futást. Nagyon jó állóképesség, és a lábad is erősödik!
2011. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó eredményt akarsz elérni,akkor mindenképp az egylábas guggolásokat javaslom. http://www.youtube.com/watch?v=qwFaGmIhf70
2011. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a guggolás nekem nem a legjobb mert akár hányszor leguggolok mindig roppan a térdem.A futás az télleg jó lenne de ha még tudtok valamilyen lehetőséget akkor írjatok ellőre is köszi
2011. márc. 14. 18:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérlek hidd el amit most írok:azért roppan a térded,mert nem helyesen guggolsz.Nekem is roppan,ha rosszul végzem el a mozdulatot.Figyelj arra,hogy a sípcsontod minél közelebb maradjon a talajhoz képest a merőlegeshez(minél kisebb legyen a térded kilengése).Ez megnehezíti a dolgot(és ez jó :D),főleg az egylábasoknál,de észreveszed,hogy ha szabályos,akkor nem roppan a térd.Tényleg ez lenne a legjobb út a rúgásod erősítéséhez.Ezt más is megerősítené,aki már csinált egylábasokat(szabályosan).
2011. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pedig a guggolás a legjobb,de nem kell teljesen földig menni,hanem mintha egy székre leülnél.

Én még szoktam kitöréseket csinálni és combomat rugdostatom.

2011. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. márc. 15. 14:50
 7/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=W5F8M2eAbpU

4:52 kor így jó guggolni??

2011. márc. 15. 14:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy jó guggolni,ahogy az előzőleg általam linkelt videón bemutatják(van ezer másik videó is erről - jobbak is - de akkor ezt találtam hirtelen).A srác megmutatja,hogy kell kezdeni a dolgot(székre ülés) és azt is,hogy hogy kell csinálni,ha már megy.Hozzá kell erősödni.A kétlábas guggolást már meg sem érzem......
2011. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én egy lábal nem tudok leguggolni de amit én linkeltem videót azt nem jó???
2011. márc. 15. 18:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Többször nem írom le.A videó elején a csávó mutatja,hogy csináld amíg nem megy rendesen(szék).Ha már széken nem gond,akkor menj le teljesen szék nélkül.De én mondjuk szék nélkül kezdtem és én sem tudtam először egyet sem megcsinálni.Napokig próbálkoztam egy szabályossal.2-3 napomba került mire megcsináltam az első szabályos egylábasokat.Ha nem akarsz megszenvedni az eredményért akkor,csináld a csutvasz kétlábasokat.
2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!