Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 3as méretű kosárlabda jó lesz...

3as méretű kosárlabda jó lesz kezdésnek?

Figyelt kérdés
Streetballozni akarok, sok tapasztalatom van kosár téren szóval nem csak úgy jött. Viszont nagyon alacsony vagyok, ezért kis labda kell. (13 éves vagyok, max 160 centi) 3as méretű kosárlabda jó lesz? Nem lesz túl nagy/kicsi? (bár a nagyot kétlem)
2011. márc. 18. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az akkora mint egy férfi kézilabda. Szerintem az kicsi. Én egy 5ös méretet ajánlanék, az akkora mint egy focilabda.

2011. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Focilabda méret nekem nagy. Nagyon nehéz a lábam között átadni. Csak nem vagyok tisztában a méretekkel, azért kérdeztem. De kösz a választ!
2011. márc. 18. 20:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a férfi kézilabda nekem bőven jó :D Talán egy 4es méret, nem tudom.
2011. márc. 18. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha kiemelted a kérdést, akkor gondolom nem vagy biztos a döntésedben még mindig. Én még mindig azt mondom hogy ha mindenképp kisebb labdát akarsz, akkor egy 5ös méretűt vegyél. A következő években még jó pár centit fogsz nőni. Én 174 vagyok és simán jó a 7es méretű labda.

2011. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, már rendeltem 5öst csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2011. márc. 21. 16:51
 6/7 anonim válasza:
Először is miért kell áttegyed a lábad között.Másodszor pedig én egy 5-ös labdát simán a kezembe tudnék tartani fejjel lefele.Szerintem kezdésnek a női mezőnyben használt hatos a jó.Egyébként én is 13 vagyok, igaz h 180 cm
2011. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah most van egy 5ös meg egy hatos labdám, (meg egy 7es amit ritkábban használok, az még régebbi) nem voltam képben ezzel a hármassal, nagyon kicsi. De kösz a választ.
2011. ápr. 24. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!