Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A lábfej pontosan melyik...

A lábfej pontosan melyik részével kell eltalálni a labdát, hogy az szépen csavarodjon?

Figyelt kérdés

Van-e vmi rúgástechnika videó, esetleg képek?

Sajnos elég későn kezdtem a focit (15 évesen), és most meg akarok tanulni szép szabadrúgás-gólokat rúgni.

18/F


2009. febr. 26. 18:39
 1/5 anonim válasza:
50%

Én most 10 éves vagyok és 6 évesen kezdtem focizni, és úgy tervezem, hogy 1 ideig nem is hagyom abba. az az egy ideg vagy 60 év:)

Attól függ, hogy hogy akarod megcsavarni. Az egyik fajtája a csavarásnak(szerintem a leghatékonyabb), hogy a kislábújjad mögötti résszel találod el. De, csak gyakorlás kérdése, és akkor sokat el is tudsz sajátítani.

2009. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem ha belsővel rúgja el akkor se éppen egyenesen repül a labda hanem attól függ melyik lábaddal rúgod pl jobb lábbal balra . Nem?
2009. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a lényeg h a labda forogjon repülés közben én a nagylábujj mögötti résszel szoktam és ha szép ívet akarunk tilos a labda közepét megrúgni... a labda egy kör te pedig felülnézetből húzz egy érintőt a labdához ezt az érintőt aztán csúsztathatod e a lényeg h ezen mozogjon a lábad ha csavarni akarsz
2009. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A labdát kűlsövel is érdemes megrúgni, de ezt nehéz jól elsajátítani ( nekem legalábbis ).

Gyakorolj majd belejössz :)

2009. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Leírni mind hülyeség rá kell érezni, ahogy neki lesz a legjobb. Sok gyakorlás.
2009. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!