Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A gyerekek is indulhatnak...

A gyerekek is indulhatnak Bajnokok Ligájában? Mert azt mondta a haverom hogy ő serdülőben ment

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Foci? mert ha igen, akkor a válaszom: persze. Bárki szerepelhet ha elég jó, 17-től szoktak játszani de ha nagyon jó vagy akkor elöbb is bekerülhetsz!!!
2011. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már 16 vagyok van még esélyem?
2011. ápr. 2. 13:44
 3/12 A kérdező kommentje:
és még klubban nem fociztam
2011. ápr. 2. 13:44
 4/12 anonim ***** válasza:
a legtobb korosztalynak van sajat bl-ja. Ahogy a noknel is.. Amit az elso valaszolo irt, az hulyeseg, hiszen a kerdest sem ertette. A nagy csapatokhoz, ahol a rendes felnott keret van, oda 17evesen nehez bekerulni, de nem lehetetlen.. De a kerdes nem erre iranyult..
2011. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
boccs. 2. kommentelő mért is hülyeség? én válaszoltam rá, h igen gyerekek is indulhatnak csak nehezen mer ök még nem olyanjók. de ha te 16 éves vagy akkor most el kell kezdened egy klubban játszani és még lehet esélyed. amugy a tehetség a lényyeg nm mindig a kor...:D
2011. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak most nem tudom kinek higgyek
2011. ápr. 2. 14:23
 7/12 anonim válasza:
hát nem tom milyen klubbhoz menjen, ha most 16 évesen nem játszik sehol, én is szívesen járnék focizni, de 15 évesen már egy klubb se vesz be...
2011. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
aztán miért ne venne be a Tatabányai FC például,
2011. ápr. 2. 18:27
 9/12 anonim válasza:
Tudod ez nem úgy működik h elmész mondod h mostantól ide akarsz járni focizni, és már bent is vagy...
2011. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tatabanyaba bevesznek, ehhez sok minden nem is kell. De az utanpotlashoz kerulsz.. U18ba elob, aztan u19.. De ha Pocinek szimpi vagy, kapsz felprofi szerzodest, azzal padozhatsz. Elsonek:azert hulyeseg, mert te csak a bl-lel szamolsz.. Amiben az elso csapat van. De bl az szinte minden korosztalynak van..

Kerdezonek.. Ha a banyaszhoz akarsz kerulni, mindenkeppen hivd fel elobb a korcsoportodhoz tartozo edzot, es beszelj vele, h mikor tudsz edzesre menni. 17 vagy, szerintem Anti ba az edzo ott meg, de lehet valtottak azota.. O megnez teged, aztan meglatjatok, h mit tudtok osszehozni. De a Tatabanya nem bl csapat.. U18-9egesz jo, meg meg az u14sem rossz.. De probald meg. :) en is ott kezdtem focizni, imadtam : ) a dombozast, a salakot, az also fuvest, a futo edzeseket.. :)

Elso valaszolo,20/l

2011. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!