Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Massimo Morattit?

Figyelt kérdés
mármint sok helyen olvastam már hogy ő a labdarúgás leggusztustalanabb alakja, és hogy féreg, stb. de mi a bűne?
2011. ápr. 2. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hirtelen nem vágom, hogy ki az!
2011. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

gugli? :D

amúgy az inter elnöke

2011. ápr. 2. 20:48
 3/3 fjps ***** válasza:

Én mindig is utáltam ezt az embert. Hihetetlen arrogáns, nagyképű. Az első 10 éve alatt több mint 200 millió €-t ölt a csapatba, mégse nyertek semmit egy UEFA kupán és egy Olasz kupán kívűl.

Amikor rájött, hogy ez így nem megy kirobbantotta a Calciopolit (a 2006-os olasz futballbotrányt), amely során minden rivális csapatot megbüntettek. A Juventust kizárták és az Internek adták az utolsó bajnoki címüket (miért?), a Milantól, Laziótól és Fiorentinától annyi pontot vontak le, hogy esélyük se legyen a bajnokságban utolérni az Intert. Érdekes, hogy a bizonyítékok (telefonbeszélgetések), amelyek alapján az ítéletet hozták pont Moratti telefontársaságától származnak.


Ezzel gyakorlatilag tönkretette az olasz labdarúgást.


És most 4-5 évvel később derül ki, hogy az Inter legalább olyan sáros volt, mint a többi csapat, csak "valamiért" akkor azok a telefonbeszélgetések nem kerültek elő, amelyek ezt bizonyítják. (Azóta a bíróság előtt van az ügy.)


Vannak más gusztustalan húzásai is. Például lehallgatta a saját játékosait (Vieri robbantotta ki ezt a balhét). Milyen ember az ilyen?

2011. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!