Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Erdelyi Magyarok, ha lesz...

Erdelyi Magyarok, ha lesz valamikor Magyarorszag - Romania focimeccs ti kinek fogtok drukkolni?

Figyelt kérdés
Erdekel ez a kerdes , es szeretnem ha a valaszadok meg is indokolnak a valasztasukat.
2009. febr. 28. 03:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Magyrország-Románia,vagy Románia-Magyarország focimeccs mindenképpen emlékezetes lenne,mivel szerintem egyenrangú csapatok,egy-két tehetségesebb játékossal.Én személyszerint Romániának szurkolnék,de nem azért mert itt lakok,hanem,mert a játékuk tetszik,persze ezt befolyásolja az is hogy nem láttam annyi M.o. meccset mind Ro meccset.


14/fiu/Madridista(Hajrá Szalai:) )

2009. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az autonómiának.
2009. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted kinek te szerencsétlen? Az erdélyi magyarok magyarabbak mint te, jobb ha tudod. Tipikus anyaországi tudatlanság, gratulálok a kérdéshez.
2009. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
En is Erdely-i Magyar vagyok , miert kapod fel a vizet? csak kivancsi voltam hanyan irjak azt , hogy az olahoknak drukkolnak majd... Sajnos van tobb ilyen ismerosom aki magyar-olah meccsen az olahoknak drukkolna :(
2009. márc. 15. 07:57
 5/10 anonim válasza:
Romanoknak:X
2009. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
eleg szomoru , sejtettem , hogy vannak ilyen nemzetarulo senkik , de nyugodjatok meg titeket is pont ugy utalnak bukarestbe mintha nacionalistak lennetek , szoval csak nyaljatok a romanok segget , ugyisl bozgorok vagytok ti is a szemukben ;) szoval ti nem vagytok se magyarok se romanok , csak simman hulyek.
2009. ápr. 13. 17:37
 7/10 A kérdező kommentje:
bocs , hogy igy felmergelodtem , de a velemenyem nem valtozik meg , van haverom itt Szekelyfoldon aki nagy Romania drukker meg minden , de mikor mentunk Bukarestbe ,hogy drukkoljunk a varosi kosarlabdapcsatunknak a nagy romaniadrukker "haver" nem mert jonni , mert par napja latta a tvbe , hogy milyen verekedes volt bukarestbe , mi meg akik gyuloljuk bukarestet s a romanokat el mertunk menni , magyar meg szekely zaszlokkal es elenekeltuk a szekely himnuszt es vegig magyarul enekeltunk , na a lenyeg annyi , hogy az a magyar aki romanianak drukkol az gyava, seggnyalo, megalkuvo, balfas* .... megneznem ha elmenne egy ilyen a romanokkal drukkolni es megtudnak , hogy magyar kapna ket seggberugast bogve hazafutna , utanna kinek drukkolna? meg mindig a romanoknak? :))
2009. ápr. 13. 18:51
 8/10 anonim válasza:
Attol mer valaki romanianak drukkol egy futballmerkozesen az nem egyenlo aval hogy hazaarulo..
2009. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
en is siman a romanoknak drukkolok es nem azert mert hazarulo vagyok hanem mert itt elek es akkor az kicsit az en dicsosegem is ha nyernek a romanok .. ahh enm lattad a steaua ujpest meccset ?
2009. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
18:51, egyetértek veled. Vajdasági magyar vagyok és na ná, hogy a MAGYAROKNAK!
2010. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!