Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szavazás: Szereted Mesut Özilt?

Szavazás: Szereted Mesut Özilt?

Figyelt kérdés
Ez amolyan véleménykutatás. A "szereted" alatt azt értem, hogy jól játszik-e, szimpatikus-e, szerény-e stb.
2011. ápr. 12. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!! Ő volt az én felfedezettem a VB-n, és azóta is szeretem :)
2011. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és elvakultság nélkül ez a véleményem (egész kiskorom óta a német válogatottnak és egy német csapatnak drukkolok drukkolok).

Tehetségesnek tartom nagyon jól játszik. Magánemberként pedig szerény, visszafogott lehet.

21/N

2011. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

IGEN! nagyon jól játszik és önzetlen.(én csak gülükének hívom a szemei miatt xd)

De egyébként amióta a Real Madridnál játszik már nem annyira szimpi, mert egy picikét olyan lett mint a majom Cronaldo. Jobban örültem volna h ha marad vmilyen jó kis német csapatnál!!

2011. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Little_Girl válasza:
100%
Özilt én a német válogatottban szeretem.A Real Madridban korántsincsenek olyan szerény játékosok,mint a német válogatottban...
2011. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudom már hol szerény a német válogatott...(ballack,podolski,schweinsteiger,müller?)persze vannak rendes tagok is mint klose vagy lahm, de nem mondanám kifejezetten visszafogott csapatnak a nationalelfet.

és a reálban is vannak szerény játékosok, lásd: casillas (pedig ő aztán felvághatna) xabi alonso, kaká raúl (volt).


a kérdésre válaszolva pedig Özilt birom, annak ellenére hogy a reált és a német válogatottat gyülölöm :D

2011. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
CSICSKA
2011. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos visszaesett a formája az elmúlt szezonhoz lépest, sokat bulizik, nem egy lépet láttam róla ahol cigizik sajnos...Nagy focista lehet, még bízok benne.


Ui.: Csináltam neki egy plüssállatot Real Madrid 10-es mezzel, lehet elküldöm neki képen hátha egy kicsit lelkesíti...Csalfa remény

2012. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!