Meg h ha az irányító gólt lő az nem 1, hanem 2 pont :D
2012. márc. 3. 14:02
 4/7 anonim válasza:
100%

Utoldó válasz adó hülyeség.

Van a libero aki a kapussal futkározik így 3a 4 ellen van. az érkettőt hakínaiból lőnek vagy pöriben.(folugrik megpördül alevegőbe és lő)

2013. febr. 1. 02:05
 5/7 anonim válasza:
Bocsánat, én így hallottam. :)
2013. febr. 1. 15:52
 6/7 anonim válasza:

Na szóval

A strandkézipálya csak 10x20 - as alapterületű míg a sima kéziben 40x20- as. A strandkéziben csapatonként 5 fő játszhat a sima kéziben 7 fő. A strandkéziben csak passzolgatni szabad a labdát és a támadó csapatban a kapus kiáll a játékból.

Asszem ennyi.

2013. febr. 24. 17:34
 7/7 anonim válasza:
A levegőben 360°-os fordulat 2 pontot ér, a sima gól 1-et. H a a kapus lő gólt az is 2 pont. Ha a libero játékos az is 2 pont. Félidőnként van eredmény.(1:0/0:1) Ha a második félidő végén (1:1) egyenlő az állás, akkor szétlövés van.
2013. jún. 20. 16:28