Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez most hogy van a tippmixben?

Ez most hogy van a tippmixben?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok 18, és vannak olyan helyek ahol nem kérnek személyit tippmixhez. Lehet abból nekem bajom ha nincs személyim? Csak simán elküldenek? És ha ez az egész kiderül, (mert hát ez így nem legális) nekem lesz bajom belőle vagy csak a lottózónak? Előre is kösz. Ja és még valami: Ma este Real Madrid vagy Barcelona az esélyesebb?
2011. ápr. 27. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a bugyuta megfogalmazásért.Csak annyit szeretnék tudni hogy megbüntethetik-e azt aki 18 év alatt szerencsejátékozott. Én még nem próbáltam ki, de hallottam másoktól hogy nem mindenhol kérnek személyit.
2011. ápr. 27. 21:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Le fognak csukni,bekerülték az adatbázisba játékkor.
2011. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vicc
2011. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ha fiatalabbnak nézel ki akkor kérni fogja... De ha meg esetleg nyersz,baj lesz.
2011. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!