Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed a női fociról?

Mi a véleményed a női fociról?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap láttam azt hiszem az MTK-Újpest női foci meccset, hát majdnem rosszul lettem.Kb ha összeállunk az osztályból 11-en, tesiórás focitapasztalattal is kb lealáznánk őket.Most nem kezdem el részletezni aki látott már női focimeccset tudja miről beszélek.

Egy nő menjen röpizni,kosarazni,kézilabdázni stb stb... de a foci az egy FÉRFI sport szerintem.


2011. ápr. 30. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában a nők fizikumuknál fogva gyengébben szerepelnek az olyan sportokban amihez erő kifejtése szükséges. Ez mind igaz a röplabdára, kosárra és kézire is. Akkor ezeket se űzzék a hölgyek? Nemhiába van nekik külön bajnokság, tehát máshogy kell őket értékelni.
2011. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó csak amiket pl. említettem az olyan ami "jól áll" a nőknek is és élvezhető, tudják azokat a sportokat SZÉPEN játszani.

De egy focimeccsnél ég és föld a különbség, akár még a nem túl színvonalas férfi NB1-hez képest is.


Nem diszkriminálni akarom a nőket, de a női foci az kb egyenesen bántó a szemnek.És most ne gyertek olyannal hogy akkor ne nézd, mert most csak pusztán kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2011. ápr. 30. 23:58
 3/12 A kérdező kommentje:

Hogy példával éljek a női foci az olyan mintha jól megtermett férfiak próbálnának véresen komolyan balettozni.

Körülbelül.

2011. máj. 1. 00:00
 4/12 anonim válasza:
Szerintem az focizzon, aki akar. Van olyan nő, akinek az tetszik. A sör sem férfi ital, stb.
2011. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha a végén lenne mezcsere, imádnám.
2011. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerinte is ezt másképp kell nézni, ha neke dnem tetszik ahogy a nők fociznak akkor tényleg ne nézd ez a megoldás:\ Figyelj és nagyon szeretem a focit és több mint 6 éve focizok...én egyszerűen imádom, nem mindenkinek kell szeretnie, de másképp kel osztályozni a női focit mint a férfit. A nőknek a különböző sportokhoz több erőfeszités kell hogy jó játékos legyen mivel a férfiaknak nagyobb a " tűrőképességük " ezért sokkal többet tudnak edzeni egyszerre és ugy gorsabban megy a fejlődés mint a nőknél. De attól hogy mások ezt a sportot játszák és itt tudják kifejezni önmagukat az még nem azt jelenti hogy jól is kell játszaniuk. Csak próbálkoznak:)
2011. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Komolyan belegondolva érdekes dolog ez. Ha egy fiatal szép lány focizik, az valamiért tényleg nem áll jól neki. Igazából én nem tudom megmagyarázni, hogy miért nem, de pl. egy röpi, vagy kézi igenis jól áll a lányoknak. Ha mondjuk csak úgy szereti a focit, hogy szurkol, vagy meccsekre jár, az szerintem nagyon tetszik a fiúknak ( nekem is :D ), de maga a focizás csapatba szerintem nem nőies, ellentétbe az előbb említett sportokkal...Persze ha focizni akar focizzon, főleg ha jól megy neki, de az esetek nagy részébe egy szép lánynak a focizás nem áll jól.

De azért vannak kivételek, és ezen a videon ez látszik: http://www.youtube.com/watch?v=FQ8Wu5LQlYM

:)

2011. máj. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért nem áll jól szerintetek a csajoknak a foci, mert még nem szokott hozzá a szemetek. A többi sportot is ugyanolyan sután(persze csak a férfiakhoz képest) csinálják, csak azokat ti már elkönyveltétek női sportnak(is). Amerikában pl a foci női sportnak számít, mivel a fárfiak inkább baseball-ozznak vagy amerikai fociznak. Szerintem igenis jól néz ki egy focizó csaj, persze én ismerek/ismertem pár csajt akik fociztak és megszoktam a látványt.
2011. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne kategorizáljuk el a sportokat, hogy férfi és női, ha valaki élvezi, szereti űzni, had tegye meg!
2011. máj. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak hobbiként űztem a focit, mivel bátyám van és nagyon szerettem vele és a haverjaval is focizni. Általános iskolűban minden nap reggel becsöngőig a fiúkkal fociztam. Szerintem elég jól is tudok, persze nem úgy, mint egy focizta fiú, de azért jó pár fiútól jobban a lányokról ne is beszéljónk. Én is úgy gondolom, hogy alapból nem a nőknek való a foci, mert pl. mikor osztállyal fociztunk (lányokkal), akkor nagyon rossz volt, mert mindent rúgtak, ami a lábukhoz került, csak a labdát nem, lökdöstek stb:) De fiúkkal jól tudok focizi, mert úgy könnyebb, hogy ha pl. előre passzolom, akkor tudják, hogy akkor nem csak állni kell, hanem odaszaladni stb:D tehát szerintem tehetség kérdése.
2011. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!