Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mondanátok indokot a Real...

Mondanátok indokot a Real Madrid ellen?

Figyelt kérdés

Nagy Barcelona rajongó vagyok és szeretnék több indokot arra miért jobb a Barca mint a Real Madrid.Írnátok indokot hogy miért jobb?Köszönöm szépen

pesze csak barca fanok írjanak nem vagyok kíváncsi a reálosokra


2011. máj. 4. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert sokkal jobb a színészi tehetségük és nagyobbat tudnak esni.Ha kell akkor a földön még 8 bukfencet tudnak csinálni,hogy látványos legyen.Ezért sokkal esélyesebbek egy Oscar-díjra mint a Real játékosai.
2011. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
mert egyéni játékos az összes, nincs csapatösszhang, sok a nagyképű barom pl.cr. Sosem a játékkal foglalkoznak, mindig a bíróval, murinnyóval az élen'VISCA EL BARCA'
2011. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Saját nevelésű játékosok. Kevésbé sztárhajhász mint a Real.

Mentes beképzelt, pökhendi phöcsiktől. Guardiola normálisabb mint Mourinho. Mi méltósággal tudunk veszíteni. Csapatszellem. CSAPATJÁTÉK, nem egyéni elismerések vadászata. Nem nálunk játszik CR, a favágó Pepe, Adebayor és Ramos.

5-0, továbbjutás a BL-ben. ;))

2011. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pedig Ramos jobb lenne, mint Alves.(tudom, csúnyán hangzik egy barca fantól, de spec. rosszul vagyok Alvestől).

A többiek már leírták, de szerintem nem kell bizonygatni, hogy ki a jobb, mert a Real is egyre jobb lesz, ha csapatban játszanának, szerintem egyenlő szinten lennének.

2011. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
továbbjutás a blben amiben nem real-barca volt hanem real-stark így esélytelen bármitn is nyerni a barca ellen. 5 éve folyamatosan ilyen kiállításokkal nyomják a barcát előre de még így se mindig tud odaérni. inkább színházban kéne játszaniuk. ezek TÉNYEK
2011. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
51%
ez remek kérdés de el kell hogy keserítselek a REAL jobb
2011. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Tudom,hogy azt írtad: nem vagy kiváncsi a Realosokra,de,azért tudnod kellett,hogy nem létezik ellenindok,mert a Real a LEGJOBB csapat!!!!:D

Ennyi.

2011. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsók hol vannak a bl-ben? Mit játszottak a Barcával az idei szezonban?
2011. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

utolsónak: hol vannak a bl-ben?? legeredményesebb csapat te id.óta most meg kiestek de nem a barcelona verte meg őket hanem a bíró. kupában korrekt bíró volt ---> nyert a real.

befoghatja a pofáját az összes barcás, mert bl-t nem nyerik meg az tutii

2011. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen persze... Tipikus balf*sz realosok, mindig a bíró, a labda, az idő, a f*szuk mérete, de sose a játék, akárcsak az edző...
2011. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!