Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan kérjem meg a suliba a...

Hogyan kérjem meg a suliba a fociedzőt hogy középpályásnak tegyen be, és ne hátvédnek? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés
15/f vagyok. Egy egyesületi labdarúgócsapatban is focizok, ahol minden csatár, ritkábban középpályás vagyok! Nagyon szeretem ezt a 2 posztot, mindenig megtalálom a helyem! DE a suliba sokszor megyünk focizni, és ott az edző mindig hátvédnek tesz be, mert hogy szerinte az az én posztom! Szerintem nagyon nem! Utálok hátvéd lenni, nincs sok testi erőm! Viszont kiválóan cselezek, jól kontrázok, nagyon jól lövök! De ezt nem tudom neki bizonyítani, mivel mindeg hátul vagyok, és csak az a dolgom, hogy felrugdossam a labdát!:S Hogyan kérjem meg, hogy ne hátvéd legyek?? Nagyon szigorú, flegma ("bunkó") edző. De azt se csinálhatom meg, hogy nem megyek el, mert ha dicséretet akarok tesiből, ott kell lennem. És kell a dicséret, mert olyan iskolába megyek továbbtanulni, ahol kell!:D Légyszi valaki adjon ötletet!!
2011. máj. 11. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne kérdezd meg hogy lehetsz e elöl. hanem: minden meccen hátvéd vagy de te nem akarsz menni menj elöre cselezz lőj gólt, játsz úgy mint egy csatár mindegy hogy hátra rak be te csak menj menj menj. elöre. és ha majd rúgtál pár szép gólt és kicseleztél jópár embert,lehet hogy ő is látja majd hogy elöl van a helyed. sk sikert :)
2011. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy versenyszerűen focizol támadóként. hátvédként pedig sosem játszottál. ennyi.
2011. máj. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Mester középpályás akarok lenni, Há' a Ronádó is az!"
2011. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!