Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Manchester-Barca BL döntő...

Manchester-Barca BL döntő kinek drukkoltok és mit gondoltok, mien lesz a meccs/eredmény?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó meccset várok, szoros angol győzelemmel.
2011. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is a MANUTD győzelmét várom. A Barca játékosai a Real elleni meccseken csak színészkedtek, többet fetrengtek a földön mint a VV Éva. Egy vígszínház ez a csapat. Go MU
2011. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Manchester United győzelem. szoros leeesz, de nyerni fogunk, mert a Manutd a Világ legjobb csapata. Glory MU! <3
2011. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is kiskorom óta imádom a Manchestert de a Barca "sajnos" méltó ellenfél. Attól még remélem lesz egy 2-1-es MU győzelem :)
2011. máj. 21. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Manchester nyer. Alap esetbe a Barcának szurkolnék, de akkor megint Messi kapná az aranylabdát és azt nem akarom:) Így nem tudom most kinek szurkoljak, ezért egy nagyon jó izgalmas meccset várok, ahol szerintem nagy csatában de végül a Mu. nyer. Nehezen tudom elképzelni, hogy Londonba egy angol csapatot egy Bl. döntőn megverjenek...
2011. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vörös kutyáááák :D


A Barca fog nyerni.

Ez már 100%

Na jóóó talán 90%,de a MU-nak semmi esélye.

A Barcelona sokkal összeszedettebb csapat fejben és pályán is.A MU 4-4-2 vel fog fölmenni.

A Barca még meglephet mindenkit.Viszont mostanság voltak elég furcsa vereségei a Barcának szóval ha szerencséje van az MU-nak és a hold állása meg a pára tartalom is jó lesz akkor talán találnak egy gólt és rá tudnak ülni a meccs végéig az eredményre.


HAJRÁ SZIGETSZENTMIKLÓS !!!

2011. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ÉN REÁL os vagyok így nyilvánvalóan utálom a barcát:)Régen MU s voltam.Remélem győzni fognak, szurkolok nekik!:D
2011. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyerni fog a Málaga
2011. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!