Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek hajlékonyságom...

Mit tegyek hajlékonyságom ellen? 16/F

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám, hogy a vállaim túl hajlékonyak és emiatt egy csomó mindent máshogy kell csinálnom ill. nem tudok csinálni...

Egy fekvőtámaszt is teljesen máshogy csinálok, mint a többiek és teljesen más izmokat is ozgat meg nálam... Vizilabdázom, és ott is teljesen másként kell csinálnom egy pár dolgot.. (pl. dobás)

Testnevelés órán kicsúfolnak, mert nem tudok egy kislabdát normálisan eldobni (pedig ugyebár vizilabdás vagyok, nekem kéne a legjobbnak lennem)

Ezen kívűl valami baj van velem/a testemmel... Mintha a hajlékonyságom miatt már nem tudná a testem, hogy mi a "rendes" és a hajlékonyságom által "kreállt".. Ráadásul úgy érzem ezek a számomra már mindennapi mozgások nem tesznek jót a csontjaimnak/porcaimnak, mintha időnként kikopnának majd kb egy hét-hónap után rendbe jönnek..


Kérlek segítsetek mit tudnék tenni, ill kihez forduljak!!! :(


2011. máj. 21. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hajlékonysággal én elszerződnék egy vándorcirkuszhoz mutatványosnak.

Az lenne a nevem-Kígyóember

2011. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hááát, őszintén szólva nincs ötletem, hogy mit tudnál tenni.:( Mindenesetre, ha ennyi problémád van vele, és úgy érzed, hogy ez nagyon nem jó, akkor mindenképp menj el egy orvoshoz/szakorvoshoz, mert ő biztos, hogy mondana rá valami megoldást!!! Én addig is azt mondom, hogy sokat erősíts, pl húzódzkodás, fekvőtámasz, súlyzós edzések, hogy kicsit kötöttebbek/merevebbek legyenek az izmaid és így jobban megtartsák az izületeid.
2011. máj. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!