Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írnátok olyan focicsapatot...

Gitarhero kérdése:

Írnátok olyan focicsapatot ahova még felvehetnek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Nem akarok MTK-ba focizni se ilyen nagyobb focicsapatba csak ilyen kisebbe ahol lenne esélyem játszani.2 évet fociztam régebben klubszinten, ja és a 3. kerületben lakom.Köszi a válaszokat!
2011. máj. 22. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Aha..Nem akarsz nagy focicsapatban focizni, csak 5-öd osztályú falusi SÉ.kben:D érdekes :)


Akkor inkább járjatok össze a haverokkal hétvégén elég annyi

2011. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félreértesz:) Nem a leg gagyibb csapatban szeretnék játszani, de nem is a legjobban! És a többieket megkérném, ha válaszolnak akkor az ehhez hasonló értékelhetetlen kommenteket hanyagolják!
2011. máj. 22. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz nagy focicsapatba játszani amivel a legjobban teljesítheted ki a tehetségedet, akkor nem mindegy hol játszol ? Ez kamunak szántad ? :D


Nem mindegy melyik kerületben laksz ? Simán el kell tudni utazni naponta a város másik felébe is, ma már BKV-val max 1-1.5 óra utazás egy focistának ez nem nagy dolog. Szted ?

2011. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Albertirsaaaaaaaa
2011. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Harmadik kerület.. Asszem ott van a III. ker Tue v. az talán II. ker tue nem tudom, de nem rossz csapat.. ott van még asszem még a gázművek is..
2011. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tottenham
2011. máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lúzer FC :D
2011. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
XV. ker, Rákospalotán a REAC. NB II-es csapatuk van felnőttben, oda felvesznek szinte bárkit úgy tudom.
2011. máj. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
BVSC?????
2011. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!