Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc bajnoksagotok...

Melyik a kedvenc bajnoksagotok? (foci)

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 11:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
A Premier League, mert szerintem a legerősebb bajnokság és ott van a kedvenc csapatom az Arsenal is. Másik kedvencem az NB1.Lehet nem olyan színvonalas, de a miénk és amúgyis szerintem rengeteget fejlődött az utóbbi években és van egy csomó jó meccs.:)
2011. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 WBTBWB ***** válasza:
♥Arsenal♥Premier League =)
2011. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Premier League!
2011. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nekem is az angol :D

Szerintem inkabb ugy kene kiirni a kerdest, hogy melyik a kedvenc bajnoksagod az angol utan?

2011. máj. 31. 12:28
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát igen hogy a Premier League a legerősebb bajnokság azt láthattuk szombaton..:) Nem sok köze volt a Premier League bajnokának a meccshez. Ja meg még ugye mondhatnám még az Arsenalt is. Szintén a Barca ellen vérzett el elég csúnyán. Vagy ööö akár a Tottenhamet a Margit ellen. Idén megmutatták az angol csapatok a Bl-ben, hogy milyen erőt is képviselnek. :)
2011. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 WBTBWB ***** válasza:

Nem tudom láttad-e esetleg az Arsenal-Barca meccset Londonban... várjál mennyi is lett a vége???? Jaaaaa, hogy 2-1?! Bocs... És a visszavágóban nem volt semmi megalázó és szégyenteljes az Arsenalra nézve, kikaptak, kész. Ez van.

Ami meg a többi bajnokságot illeti, mindegyikben van 1-2 jó csapat, a többit inkább nem is illetném semmilyen jelzővel :S A PL-ben viszont még a kiesőjelöltek is tudnak erősen küzdeni, tehát az angol bajnokságot azért mondják a legerősebbnek, mert nagyjából minden csapat nagy küzdő. A többi bajnokságban én ezt valamiért nem látom... van 2 vagy esetleg 3 nagy csapat, köztük dől el a bajnoki cím. A többi csapat? Ők elvannak, mint a befőtt.

2011. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Hát igen a világ legjobb csapata a spanyol bajnokságból van,de szerintem a PL a legerősebb bajnokság,mert szerintem a PL tabella utolsó csapatai erősebbek, mint a spanyolé. A spanyol bajnokság első 2 helyezettje lehet erősebb az angol bajnokság első 2 helyezettjénél,de utána már szerintem az angol bajnokság erősebb. Az angol bajnokságban még az utolsó is elverheti simán a felsőházban lévőket. Miattuk megy el sokszor a tippmixem is,h fene a pofájukat.:)
2011. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a BBVA liga a legjobb, hát a Barcelona... arról ne is beszéljünk! :D Az Arsenal a Premier Legue - val egy nagy fos!!! XD
2011. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

WBTBWB

Nem hiszem, hogy olyan nagy játékerőt képviselnének az angol bajnokság kiesőjelöltjei.. Na de mind1. Szerintem egyszerűen megmutatja a jelenlegi angol bajnokság erejét az hogy ez a Manchester bajnok lehetett.. És igazából ellenfele se nagyon volt mert a többi "nagy" csapat náluk is jóval rosszabb volt. A jelenlegi Barcelona ezt az angol bajnokságot is simán nyerné. De szerintem még a Margit is.

2011. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én nem szállnék be a vitába (mivel a kérdés nem az, hogy melyik a jobb/erősebb, hanem hogy melyik a kedvenc), de én a spanyol bajnokságot szeretem.
2011. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!