Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Videoton szerintetek tényleg...

A Videoton szerintetek tényleg olyan lesz itt mind Skóciában a Celtic vagy a Rangers? (FOCI)

Figyelt kérdés

Félek,hogy a fideszoton nagyon el fog rugaszkodni ezzel a MOL-os pénzel ,hogy nem lesz olyan magyar csapat aki föl tudná venni vele a harcot.


Most is egy spanyol edzőt igazol előtte meg azt a Sousa-t.


2011. jún. 2. 16:52
 1/3 anonim válasza:
Igen, lehetséges hogy egyeduralkodó lesz a Magyar Bajnokságban olyan mint például Angliába a Manchester United néha-néha egy csapat megtörheti a jó szériájukat lásd Chelsea tavaly...
2011. jún. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

dehogy lesz!

még egy darabig be kell érniük ezzel az 1 bajnoki címmel! :D

Jövőre amúgy is az Újpest lesz a bajnok!

2011. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

AZ Újpest bajnok??? O_O

Ezt szerintem még te se gondoltad komolyan.

Idén majdnem kiesett.Szerintem vagy megint a Vidi nyeri vagy pedig a DVSC fog megint új erőre kapni.Az Újpest majd örülhet ha eléri a 3. helyet.A Fradi is esélyes lesz a bajnoki címre,mert elég komoly szponzorok állnak a házhoz elvileg.Meg elég jó emberkéket akar leigazolni a Fradi.Nem Lázok vagy Oláh-ra gondolok hanem a felvidéki kapusra és a montenegrói vagy milyen 18 éves gyerekre.

Az a felvidéki kapus elvileg atom király.Néztem róla videókat.Kb olyan mint Király Gabi csak fiatalabb.

2011. jún. 3. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!